Персональные данные
Биография
Семья
Увлечения
Политические амбиции
Отзывы о политике
Рейтинг политика
Он сторонник-противник
Психологический портрет

Компромат
Сам компромат на политика
Компромат на его политическую силу
Материальное состояние

Карикатуры
Карикатура на Ляшко Олег Валерьевич Карикатура на Ляшко Олег Валерьевич Карикатура на Ляшко Олег Валерьевич Карикатура на Ляшко Олег Валерьевич
Обещания и цитаты
01 сентября 2014

Глава Радикальной партии Олег Ляшко решил опросить избирателей, чтобы узнать, кого они хотят видеть в списке партии в преддверии парламентских выборов. «Сейчас работаю над избирательным списком Радикальной партии.

Друзья, а кого бы вы хотели видеть в нашем списке?», – написал г-н Ляшко в Facebook. В комментариях пользователи советуют политику свои кандидатуры: от Парасюка до Надежды Савченко, хотя очень часто предлагают и самих себя. Ранее г-н Ляшко обязался не принимать в список бывших регионалов и действующих депутатов. Поэтому он придерживается данного обещания и набирает членов в свой избирательный список из молодежи, участников Майдана и АТО.27 марта 2014

Член политсовета "Правого сектора"  Олег Однороженко пообещал, что захвата Верховной Рады не будет. По его словам, они пришли под здание парламента, чтобы убедиться, что и.о. президента Александр Турчинов знает о намерениях общественности.

Тем временем представитель Рады заявил, что завтра будет создана комиссия по расследованию преступлений на Майдане и смерти Саши Белого. По его словам, в состав комиссии войдут также три представителя общественности.

По словам Олега Ляшко в Раде инициировали внеочередной парламента по вопросу отставки главы МВД Арсена Авакова.

"Раду не брать. Двери не ломать. Путину не подыгрывать", - призвал Ляшко.25 февраля 2014

Внефракционный народный депутат Олег Ляшко пообещал закопать на кладбище чиновника из Киевской области, который взял деньги за место на кладбище для героя Небесной Сотни. Об этом Ляшко написал на своей странице в Facebook.

"Поселковый голова Чабанов, регионал Анатолий Загорулько взял с матери погибшего нашего собрата 1,5 тыс. гривень за место на кладбище. Даю этому уроду времени до 12 часов 25 февраля - или отдать семье Героя деньги, или я его бесплатно закопаю на том же кладбище", - написал Ляшко.

Как сообщал "Обозреватель", председатель поселкового совета пгт Чабаны Киевской области потребовал у семьи погибшего активиста Евромайдана 15 тысяч гривен за место на кладбище.

В ответ на просьбу о выделении места на кладбище для героя Небесной Сотни Загорулько выставил плату - 10 тысяч гривен за место на кладбище и еще 5 – за место для будущей могилы его матери.

Как рассказал активист Майдана Роман Лукьянчук, "деньги были официально перечислены на счет чабановского ЖЭКа компанией, в которой работал погибший".


Все обещания

Сегодня , 00:11

Президент має негайно звільнити олігарха Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА за спроби фальсифікації виборів. А Генеральна прокуратура зобов'язана порушити проти Коломойського кримінальну справу за зраду. Послухайте, як цей власник трьох паспортів продає російським терористам Україну і захисників. І більше ніколи не доводьте мені, що є хороші олігархи. Олігархи - це таке ж зло для України, як і агресія Путіна

Facebook. 23.10.2014

21 октября 2014

За інформацією, що ми отримуємо з різних надійних джерел, на моїх передвиборчих зустрічах готуються вчинити теракти, наслідком яких може бути кровопролиття і численні жертви серед невинних громадян, які приходять на ці зустрічі. Мої вороги-олігархи готові розтоптати життя людей заради моєї дискредитації. Я розумію, наскільки важливі для рейтингу Радикальної партії мої зустрічі з людьми в останній тиждень перед виборами. Проте жодні рейтинги нічого не варті, коли йдеться про загрози життю і здоров'ю громадян. Моя мета - вберегти людей, які можуть стати невинними жертвами цинічних олігархічних розборок і провокацій спецслужб. Тому, дбаючи про безпеку громадян, а також зважаючи на всю серйозність ситуації, я вирішив скасувати свої передвиборчі зустрічі до кінця компанії. Приношу вибачення усім своїм прихильникам, які з нетерпінням очікували на зустріч мною. Ми все одно не припиняємо боротьби і ще обов'язково зустрінемося. Слава Україні!

Facebook. 21.10.2014

16 октября 2014

Бійці 40-го добровольчого батальйону "Кривбас" повідомили, що є команда розформувати їх батальйон. Зараз проти бійців, які протестують, виставили Альфу. Нагадаю, що героїчний батальйон "Кривбас" із 7 червня до 30 серпня був в Іловайську.

Також, за моєю інформацією, Міноборони наказало добровольчому батальйону "Айдар" залишити місто Щастя. Хто не знає: за Щастям - російські окупанти і далі Луганськ. Виведення "Айдару" - це свідома здача міста окупантам, які і так щодня не припиняють спроб його захопити.

Упевнений, що ці рішення по добровольчих батальйонах - не випадковий збіг. Насправді це реалізація "мирного" плану Путіна-Порошенка. На ліквідації українських добровольчих батальйонів наполягав Путін, називаючи їх "незаконними військовими формуваннями". Я переконаний, що репресії проти добровольців значно ослаблять обороноздатність України, що буде вкрай вигідно окупантам. Тому звертаюся до Президента і керівництва Міноборони припинити розформування добровольчих батальйонів, а навпаки посилити їх військовою технікою і кадрами. Завдяки добровольцям-героям Україна переможе!

Facebook. 16.10.2014

Все цитаты
Ссылки