РыбалкаСергей Викторович
21 Июля 2016
Влада розпочала проти мене як депутата від опозиційної Радикальної партії нову хвилю репресій

Влада розпочала проти мене як депутата від опозиційної Радикальної партії нову хвилю репресій. 
До моменту мого обрання в парламент, я займався бізнесом і разом із сім’єю розбудовував корпорацію «S.Group», що в скрутний час тотального безробіття в країні надає робочі місця тисячам українців. І я щиро пишаюся, що ми з нуля створили українського виробника і вивели його в лідери ринку, ніколи не мали жодних преференцій від держави. За часів Януковича усі силові та контролюючі органи намагалися знищити компанію за замовленням із найближчого оточення колишнього президента. Тоді хотіли просто забрати бізнес. Не вийшло. 
Тепер хочуть зламати опозиційного депутата та всю фракцію. І використовують ще гірші методи. Розпочали нову хвилю незаконних обшуків, чергових податкових перевірок за вже перевіреними періодами з порушенням багатьох норм законодавства. Чинять психологічний тиск на працівників. Мета - витягти із людей неправдиві свідчення щоб порушити проти мене незаконне кримінальне провадження.
І їх не хвилює, що вони самі вчиняють злочин, і змушують людей до злочину. А за це рано чи пізно доведеться відповідати.

Facebook. 21.07.2016

Назначения-увольнения

Адвокат, учредитель и управляющий партнер Юридической фирмы «Горецкий и Партнеры»

Учредитель и управляющий адвокатского бюро «АДВОКАТЫ&БИЗНЕС»

Народный депутат, глава фракции Народный фронт в Верховной Раде VIII созыва

Народный депутат Украины 8 созыва

Новые обещания