ЛяшкоОлег Валерьевич
27 Июля 2015
Шокін, шукай Клюєва!
Шокін, шукай Клюєва!
Генпрокуратура розповсюджує інформацію, що завтра я маю прийти на допит по справі Клюєва. Я обов'язково прийду на допит у ГПУ. Після того, як генпрокурор Шокін знайде самого Клюєва, якому він дав можливість утекти. А також коли Шокін внесе до Верховної Ради подання на арешт Бойка (за вкрадені ним 500 мільйонів доларів на вишках) та Бакуліна (колишнього голову Нафтогазу, який украв у держави і подарував Фірташу 12 мільярдів кубів газу). 
А поки Шокін, покриваючи найбільших злочинців банди Януковича, переслідує депутатів-патріотів, я на жодні допити ходити до нього не збираюся.
Але завтра з командою буду біля Генпрокуратури на акції за відставку Шокіна. Запрошую усіх бажаючих і журналістів.

Facebook. 27.07.2015

Похожие цитаты

26 Апреля 2016

На жаль, Майдан нічому не навчив тих, хто на крові його Героїв дорвався до влади

13 Октября 2015

Решение суда по Мосийчуку "написали" на Банковой и является незаконным

21 Июля 2015

Це помста Президента Порошенка за нашу позицію по голосуванню проти особливого статусу Донбасу

30 Июня 2015

Ще одного гречкосія Лесика Довгого в Раді не буде!

15 Апреля 2015

Таки підняли! Закон, який обмежував виплату зарплат народним депутатам 7 розмірами мінімальної зарплати, втратив чинність

Призначення-звільнення

A brand of the international holding company Parimatch, which carries out betting activities and organizes gambling on the Internet.

Бренд международной холдинговой компании "Parimatch", которая осуществляет букмекерскую деятельность и организовывает азартные игры в интернете.

Бренд міжнародної холдингової компанії «Parimatch»

керівник ГО «НОН-СТОП», як адвокат захищає інтереси Володимира Манукяна (в кримінальному світі «Мантус»), поплічника Армена Саркісяна (кримінальник «Горлівський»), що після смерті Євгена Пригожина, за даними ГУР Міноборони, головний з набору зеків до армії рф.

Новые обещания