ЛяшкоОлег Валерьевич
21 Февраля 2015
Якби я був на місці президента США

Якби я був на місці президента США Обами, то не вагаючись ні хвилини виділив Україні як мінімум 100 мільярдів доларів безповоротної фінансової допомоги на проведення реформ. А ще списав би усі борги України перед кредиторами; для США це копійки. Лише одне це рішення одразу повернуло б курс до 8 гривень за долар і, найголовніше, розбило б ущент усі плани Путіна по знищенню України з середини через дестабілізацію соціально-економічної ситуації.

Що стосується відбиття військової агресії Росії. На місці Обами я б не зважаючи на ризики (ситуація того варта) надав Україні всю зброю, яку вона просить, і визнав Україну стратегічним союзником, напад на якого означав би напад на США. Більше того: дав би команду передислокувати в Середземне і Чорне море ядерний флот і авіацію, привів їх у повну бойову готовність і поставив кремлівському диктатору ультиматум за 24 години звільнити Крим і прибратися до біса з Донбасу. Зрозуміло, що це була б смертельна гра на нервах (згадайте Карибську кризу), світ стояв би на грані! Але саме тому, що на грані, саме тому, що США продемонстрували б на ділі усю серйозність своїх намірів захистити Україну, Путін у підсумку відступив би, йому нікуди було б діватися.
Після цього я б виграв третій президентський термін, як Рузвельт, і отримав би ще одну Нобелівську премію за порятунок світу.

Описаний мною план дій - це насправді єдиний спосіб зупинити Путіна і уникнути великої війни. Поки США і Європа вагатимуться, а точніше умовлятимуть і умиротворятимуть Путіна за рахунок України, агресор йтиме далі. Путін діє сьогодні як Гітлер - він блефує, бере те, що йому дозволяють взяти. І сам дивується, як легко йому це вдається і відсутності реального спротиву.

Зараз я реально шкодую, що на президентських виборах 2014 року зайняв третє місце, а не перше. Упевнений, що як Президент України переконав би лідерів цивілізованого світу діяти рішуче.

Facebook. 21.02.2015


Похожие цитаты

26 Апреля 2016

На жаль, Майдан нічому не навчив тих, хто на крові його Героїв дорвався до влади

13 Октября 2015

Решение суда по Мосийчуку "написали" на Банковой и является незаконным

27 Июля 2015

Шокін, шукай Клюєва!

21 Июля 2015

Це помста Президента Порошенка за нашу позицію по голосуванню проти особливого статусу Донбасу

30 Июня 2015

Ще одного гречкосія Лесика Довгого в Раді не буде!

Назначения-увольнения

Співзасновник та голова Ради дружин і матерів захисників України «ЖІНКИ зі СТАЛІ»

Собственник и управляющий юридического холдинга Universum. Адвокат.

Экс-вице-президент «Мрия Агрохолдинг»

бизнесмен, спортивный функционер, Президент Федерации биатлона Республики Молдова