ЛуценкоИгорь Викторович
20 Мая 2015
Кличко лишився зі старим, і програв. Це було його Ватерлоо.

ОСОКОРКИ. РЕВОЛЮЦІЯ ТРИВАЄ
Забудовні бої є константою у Києві. Але ще не було такого масштабного і такого значимого зіткнення, як вчора на Осокорках.

Як би не намагався сховатися Віталій Кличко – його фігура все одно ніби маячила з-за дружних рядів тітуханів та міліціонерів, спадкоємців Беркуту. Це його іменем блокується відновлення справедливості у земельній сфері – на його спортивній славі у КМДА і Київраду зайшли старі і нові негідники і продовжують рулити земельним дерибаном, окупували земельну комісію і сесійну залу.

На Осокорках це було вже вкотре – здається вп'яте. Але ще ніколи сили зла і сили добра не збиралися у такій кількості. Це був безпрецедентний бій, де билося старе і нове. Союз великих земельних шахраїв з чиновницькими і депутатськими ксивами, дрібних вуличних бандитів і міліції – з однієї сторони. І з іншої сторони – кияни, крім звичайних мешканців, представлені усім букетом активних спільнот – Автомайдан, футбольні фанати, праві радикали, народні депутати.

Нове перемогло старе.

Кличко лишився зі старим, і програв. Це було його Ватерлоо.

Але Бог з Кличком. Здається, важливо навіть інше. Народ дуже злий. НАРОД ДУЖЕ ЗЛИЙ.

Народу набридла ця влада вічних шахраїв, набридли тітушки, осточортіла гнила міліція. Ніхто не буде панькатися – люди розлючені і готові готові розірвати і одних, і других, третіх. Це ледь не сталося на Микільській Слобідці – коли тітушки спробували застосувати вогнепальну зброю, то отримали негайну і гідну відсіч.

Подумайте, про це, "реформатори". Ваші імітації нікого не заспокоять. Кров, котра лилася вчора – це того що ви поховали розроблені громадськими експертами закони, про прокуратуру і про суди. Ви, і старі, і "прогресивні" своїм договорняком знищили новий прогресивний законопроект 1692-1 "Про поліцію і поліцейську діяльність". Особливо звертаюсь до вас, "нових", "прогресивних" – ось ваша "синиця в руках", ось ваш хвалений "компроміс" – пика тітушки на Осокорках, .

Київ – дзеркало української революції, між іншим. Велика українська революція нікуди не щезла, вона схована від київською бруківкою, дихає, жива і готова вибухнути щомиті.

Facebook. 20.05.2015


Похожие цитаты

28 Октября 2015

Для імпічменту Порошенка зараз є усі формальні підстави

24 Января 2015

Піски і ДАП добровольці та ЗСУ тримали ВСУПЕРЕЧ наказам командування

11 Января 2015

Здається, Янукович нікуди й не тікав.

29 Ноября 2013

Если Евромайдан сейчас не победит, то в 2015 году будет то же самое

Назначения-увольнения

бизнесмен, спортивный функционер, Президент Федерации биатлона Республики Молдова

Бизнесмен, ученый, доктор наук, инвестор

Народный депутат Украины

Украинский предприниматель, инвестор, учредитель компании «White Rock Management», основатель международного инвестиционного фонда «Parea Foundation»