СоболевЕгор Викторович
27 Января 2015
Внесена ініціатива - це спроба легітимізувати саботаж люстрації

Під виглядом піклування про оборону Петро Порошенко хоче отримати право оберігати від люстрації керівників Міноборони, МВС та СБУ часів Віктора Януковича.

Цього робити не можна.

Кілька важливих фактів для розуміння.

1. Ті, хто по-справжньому воюють, і так не потрапляють під люстрацію як учасники бойових дій. Закон "Про очищення влади" вимагає вигнати лише керівників МО, МВС, СБУ, ГПУ, Служби зовнішньої розвідки, які служили Януковичу більше року. (Так само як і самого тодішнього Президента, його голову Адміністрації, прем'єра, міністрів, губернаторів, обласних прокурорів, начальників міліції, СБУ, податківців та голів райдержадміністрацій).

2. Так, під цю норму підпали кілька генералів, яких бойові товарищі вважають потрібними для оборони України. Зокрема, генерал Воробйов, який за Януковича очолював Сухопутні Війська.

3. Щоб виправити це, ми разом з секретарем РНБО Олександром Турчиновим домовилися внести поправку до закону, яка б дозволила Президенту за згодою Верховної Ради звільняти від люстрації конкретних офіцерів. Такі поправки підготовлені і ми готові хоч зараз їх голосувати.

4. Люстрація відбулася по відношенню до Воробйова, але десятки керівників податкової, МВС, головний міліціонер Києва, прокурор Донеччини, губернатор Кіровоградщини спокійно працюють, хоча мають бути звільнені за цією ж статтею.

Ясно, що внесена ініціатива - це спроба легітимізувати саботаж люстрації Президентом, а не бажання привести в армію справжніх офіцерів.

Шахрайство не пройде. Я вже пояснив сенс маніпуляції однодумцям з Самопомочі (всі наші проти) та правовому комітету Ради, який буде доповідати закон перед голосуванням. Йду на раду коаліції.

Усіх, хто потрібний країні, треба залучати до його захисту. Але коли йдеться про високопосадовців часів Януковича, кожне рішення має прозоро і на очах всього суспільства прийматися парламентом за поданням Президента. Тоді такі генерали матимуть найвищу легітимність, а зрадників ми не пропустимо.

Інакше Петро Порошенко матиме право відновити на службі Лебедєва, Захарченка, Якименка та Ільяшова.

Facebook. 27.01.2015


Похожие цитаты

30 Марта 2016

Якщо це почалося полювання на потенційних лідерів вулиці - всіх не перестріляєте

23 Декабря 2015

Кривий Ріг, ми перемогли!

10 Декабря 2015

Самопоміч припиняє голосувати за будь-які рішення у Верховній Раді

11 Ноября 2015

Змушений піти з дому через критику і тиск дружини на адресу Самопомочі

22 Октября 2015

Я зосереджуся на підготовці нового повстання, яке зупинить реставрацію системи Януковича

Призначення-звільнення

A brand of the international holding company Parimatch, which carries out betting activities and organizes gambling on the Internet.

Бренд международной холдинговой компании "Parimatch", которая осуществляет букмекерскую деятельность и организовывает азартные игры в интернете.

Бренд міжнародної холдингової компанії «Parimatch»

керівник ГО «НОН-СТОП», як адвокат захищає інтереси Володимира Манукяна (в кримінальному світі «Мантус»), поплічника Армена Саркісяна (кримінальник «Горлівський»), що після смерті Євгена Пригожина, за даними ГУР Міноборони, головний з набору зеків до армії рф.

Новые обещания