В Прилуках вимагають відставки начальника місцевоі поліції Руслана Крахмільця

13 Ноя 2015 11:00

Саме він, на думку пікетувальників, здійснює тиск на місцевих підприємців з метою рейдерського захоплення їхнього бізнесу.

В місті Прилуки Чернігівської області відбувся мітинг з вимогою відставки начальника місцевої поліції Руслана Крахмільця. Саме він, на думку пікетувальників, здійснює тиск на місцевих підприємців з метою рейдерського захоплення їхнього бізнесу.

Зокрема, начальник поліції особисто очолював та брав активну участь в незаконних обшуках та підкиданні бойових гранат  родичам  місцевих підприємців. Учасники акції стверджують, що Крахмілець і раніше був фігурантом кримінальних правопорушень, адже у його міліцейській біографії були епізоди з підозрами у вчинення протиправних дій. 

За словами місцевого підприємця Ярослава Сьомки, підкидання представниками поліції  гранат та обшуки це «нахабна й підступна дія, яка була спрямована на залякування місцевих бізнесменів у яких хочуть відібрати бізнес». Підприємець переконаний, що місцева поліція та всі правоохоронні структури Прилук є виконавцями волі деяких впливових бізнесово-політичних структур, які хочуть перерозподілити прибутковий бізнес. Ярослав Сьомка вважає, що коли перевірки бізнесу фіскальними органами нічого не дали, то поліція на чолі з Крахмільцем вдалася до суцільної сваволі та беззаконня.

Представник громадської організації "Право на захист" громадський активіст Олександр Музиченко заявив, що у Прилуках, як і по всій Чернігівській області, тотально саботується реформа правоохоронних органів. «Не зважаючи, що в країні декларується люстрація, реформування правоохоронних органів, на Чернігівщині залишились на посадах найбільш одіозні персони часів Януковича». Також Музиченко зазначив, що акція біля Прилуцького райвідділу має на меті домогтися звільнення місцевого очільника поліції, а також на привернення уваги громадськості до фактів кричущого беззаконня на Прилуччині.

Учасники пікету ухвалили Звернення до керівництва Міністерства внутрішніх справ щодо негайної відставки начальника Прилуцької поліції Руслана Крахмільця, адже саме він своїми діями ганьбить честь мундира представника якісно нового правоохоронного органу. Активісти також вимагають від керівництва країни якнайшвидшого очищення чернігівських правоохоронних структур від корупціонерів та злочинців, які зводять на нівець всі зусилля щодо реформування правоохоронних органів. 

АНТИКОР

Новые обещания