Урановий комбінат дав фірмі співмешканки Журила чергові 19 мільйонів на перевезення руди

26 Фев 2016 13:16

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 18 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Темп» перевезення уранової руди за 19 млн грн.

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 18 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Темп» перевезення уранової руди за 19 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Протягом року 140 тис тонн уранової руди перевезуть спеціалізованим автотранспортом з Новокостянтинівської на Інгульську шахту на відстань до 55 км.

Єдиним конкурентом із різницею в ціні 0,007% була жовтоводська фірма ПП «Гідромонтаж» Віктора Карастоянова.

Власниками «Темпу» нині є Жанна Григоренко та Анатолій Лісковський, пишуть nashigroshi.org

До літа 2011 р. разом з ними частку у фірмі мав Руслан Журило, екс-заступник директора «СхідГЗК», а зараз – керівник ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Раніше Григоренко була прописана разом із Журилом.

Крім того, від створення «Темпу» у 2002 р. і до 2011 р. співвласником був Ігор Ведута, котрий разом із Журилом відомий як співзасновники благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто».

Із вересня 2011 р. «Темп» є фактичним монополістом тендерів «СхідГЗК» на перевезення. Усього він виграв цих тендерів на 69,74 млн грн. В інших замовників компанія торгів не вигравала.

Новые обещания