Тищенко розповів як опинився в Таїланді

сегодня 17:16


Народний депутат Микола Тищенко заявив, що поїхав до Таїланду за власний кошт. Політик стверджує, що кордон перетнув ще 10 січня — до рішення РНБО про обмеження на виїзд народних депутатів.

Про це він сказав в інтерв'ю «Бабелю», повідомляє "Громадське".

За словами депутата, для поїздки він отримав всі необхідні підписи голови Верховної Ради Руслана Стефанчука і голови фракції «Слуга Народу» Давида Арахамії. Оскільки у подорож поїхав за власний кошт, то формально це відпустка, а не відрядження, розповідає депутат.

Також політик запевнив, що не використовував для перетину кордону дипломатичний паспорт, який дозволяє не стояти у чергах, бо це заборонили робити Міністерство закордонних справ та президент України Володимир Зеленський.

Депутат каже, що зараз перебуває у В'єтнамі у межах «стратегії депутатської роботи». Після кількох зустрічей у цій країні обіцяє повернутися в Україну.

"Була нарада в "Парковому", вище керівництво країни поставило задачу перед кожним нардепом, кожним заступником голови фракції, яким я є, попрацювати з депутатами та зробити напрацювання по напрямках. Обрали стратегічні напрямки — ОАЕ, Азія, Африка. Країни, які сьогодні, скажімо так, не розуміють, що відбувається в європейській частині світу", — пояснив Тищенко.

Новые обещания