Стелла «золоті ручки» рветься у міністри спорту

30 Окт 2015 20:39

На днях, давня соратниця Володимира Литвина, який голосував за «Диктаторські закони 16 січня» Стелла Захарова планує проводити акції протесту під профільним Міністерством аби привернути уваги до проблем у сфері.

На днях, давня соратниця Володимира Литвина, який голосував за «Диктаторські закони 16 січня» Стелла Захарова планує проводити акції протесту під профільним Міністерством аби привернути уваги до проблем у сфері. Однак існує багато фактів, які говорять про особистий інтерес Захарової у спробах дестабілізувати ситуацію у вітчизняному спорті. Та ще й в самий розпал підготовки до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 2016 р.

Сплеск протестних настроїв Стелли Георгіївни співпав з активізацією кримінального розслідування щодо нецільового використання державних коштів під час проведення турніру зі спортивної гімнастики Ukraine Nation Cup («Кубку Стели Захарової»). Справою займається Печерське управління МВС в Києві, а порушена вона була на підставі матеріалів СБУ, пише antikor.com.ua

Напередодні «Кубку Стели Захарової», який пройшов у травні 2015 р., незалежні журналісти з авторитетної програми «СХЕМИ. Корупція в деталях» на Радіо Свобода провели власне розслідування.

Журналісти з’ясували, що за сприяння Володимира Литвина, Стелла Захарова та її благодійний фонд «Спорт і діти» хотіли отримати із Держбюджету понад 4 млн. грн. на організацію турніру. Також був поданий кошторис, кожна сторінка якого особисто підписана Стеллою Захаровою. Хоча вона досі продовжує розповідати журналістам відверту неправду про те, що «я ніде не ставила свого підпису».

За кошти платників податків Захарова планувала закупити сотні «золотих» ручок по 69 гривень за штуку, DVD-R диски по 272 грн. за штуку, DVD-RW диски по 255 грн. за штуку, настільні прапорці по 80 грн. Ціни на майже всі пункти витрат виявилися завищені в десятки разів. За дорученням Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова фахівці «Укрспортзабезпечення» також детально перевірили кошториси, подані Захаровою. Міністерство теж знайшло інші статті завищених витрат, які не відповідали ринковим цінам.

«Пані Стела пропонує сплатити незрозуміло яким фірмам послуги з прибирання та вивезення сміття на суму 200 тис. грн. Ще й втричі дорожче, ніж вони, насправді, коштують», - заявляв один з керівників «Укрспортзабезпечення».

У підсумку «Золотим Кубком Захарової», як його прозвали ЗМІ, зацікавилися міліція та СБУ. А самим журналістам, небайдужій громадськості та керівництву Міністерства спорту вдалося зберегти від марних витрат майже 4 млн. грн. державних коштів.

Новые обещания