«Слуга народу» Вадим Слюсарєв вивіз завод Азарова до Угорщини та веде бізнес в США

19 Июл 2023 06:34


Спостерігаємо величезний шлейф корупційних скандалів та відвертого колабораціонізму з боку значної частини української політичної еліти, пише Антикор. Прикладів того, що роблять представники, зокрема, «Слуги народу», маса, зазначає видання. Один із останніх скандалів пов’язаний із членом політради партії «Слуга народу» Вадимом Слюсарєвим.

У самій «Слузі народу» цей факт або взагалі не коментують, або городять нісенітниці, які відверто не лізуть на вуха. Ще б пак - як з’ясувалося в результаті розслідування Bihus.Info , Вадим Слюсарєв вивіз в Угорщину обладнання харківського заводу з виробництва каркасних будинків «Рапід», що належить до липня 2022 року Євгену Мураєву та Миколі Азарову. У липні власницею заводу стала адвокат Слюсарєва Олена Бардіна, згодом його переписали на Слюсарєва.

Для того, щоб вивезти завод із Харкова, вигадали легенду про «релокацію», а в Будапешеті Слюсарєв створив компанію EXPRESSVS-LOGISTIK Kft, яка й вивезла обладнання заводу. Проте легенда про «релокацію» та придбання заводу Слюсарєвим дає тріщину, якщо врахувати, що дружина Євгена Мураєва зараз є власницею словацької компанії RAPID PLUS sro, яка створювалася як дилер продукції заводу «Рапід».

Крім того, з’ясувалося, що Вадим Слюсарєв у 2022 році став співвласником компанії OS BONITA 201 LLC, зареєстрованої у Флориді. А місцем проживання у реєстраційних документах вказав хмарочос Beach Club Hallandale на березі Атлантичного океану.

За дивним збігом сусідом Слюсарєва у цьому будинку є брат народного депутата від «Слуги народу» Андрія Одарченка, Дмитро Одарченко. Він є співвласником компанії CYBERPORT SOLUTION LLC.

17.07.2023-Слюсарев

Апартаменти у Флориді, які об’єднали Слюсарєва, брата Одарченка та бізнес, в якому вони фігурують, за даними американського реєстру, придбані на Олену Шульгу. Раніше вона мала прізвище Слюсарєва. За даними реєстру, апартаменти куплені 2021 року за $850 тисяч. Шульга фігурує партнеркою і у OS BONITA 201, і у CYBERPORT SOLUTION.

17.07.2023-Слюсарев

Цим закордонні володіння Слюсарєва не обмежуються. У червні 2022 року він разом з такою собі Людмилою Полевік придбав французьку компанію SCI GOODWIN, яка володіє нерухомістю в Ніцці, у комплексі CARRE RUBIS. Раніше французька компанія належала росіянам Світлані та Павлу Поповим.

17.07.2023-Слюсарев

Купуючи французьку нерухомість, Полевік вказала українське громадянство, хоча у російському державному реєстрі компаній ЄГРЮЛ вона значиться як громадянка РФ. І веде бізнес, зареєстрований за окупаційним законодавством у Криму. Після окупації Криму Росією Полевік відкрила на своїй ділянці в Алушті готель Blumarin. Вона неодноразово фігурувала на відео святкувань дня народження готелю в окупації. Готель – не єдиний бізнес пані Полевік у Криму:

17.07.2023-Слюсарев

Якщо копнути бекграунд члена політради партії «Слуга народу», то, як повідомляла УП , Вадим Слюсарєв поїхав до РФ напередодні повномасштабного вторгнення Росії до України, 18 лютого 2022 року.

17.07.2023-Слюсарев

Однак це не завадило Слюсарєву повернутися в Україну у травні минулого року і зайнятися «релокацією» заводу, що належить Мураєву та Азарову.

Як партії «Слуга народу» не заважала база «Миротворець», в якій Слюсарєв значиться як зрадник Батьківщини, включити цього персонажа до політради і вдавати, що нічого не відбувається.

17.07.2023-Слюсарев

Не завадила «слугам» і вкрай одіозна біографія Вадима Слюсарєва: серед іншого, це колишній прикордонник, який отримав звання генерал-майора у 2011 році з рук Януковича, був помічником народного депутата Партії регіонів Артема Пшонки. І відзначився неодноразовими візитами до окупованого Криму, а його батьки живуть у Криму та оформили російське громадянство серед перших – ще 28 березня 2014 року.

17.07.2023-Слюсарев

Відомо, що Вадим Слюсарєв також подав документи на здобуття російського громадянства навесні 2014 року, проте все це не заважало і не заважає йому як вести бізнес в Україні, так і у 2019 році стати «смотрящем» за Харківською обласною організацією партії «Слуга народу». Про це свого часу докладно писало «Радіо.Свобода» , але, звичайно, нікому це не завадило.

17.07.2023-Слюсарев


І серед тих, хто був пов’язаний у 2019 році з Вадимом Слюсарєвим, є і народний депутат України від «Слуги народу» Андрій Одарченко, з братом якого Дмитром випадково виявився сусідом наш герой у Флориді.

17.07.2023-СлюсаревА Микола Одарченко, батько нардепа, значиться співвласником ТОВ «Рубікон Трейдінг»:

17.07.2023-СлюсаревВсе перераховане вище було чудово відомо і СБУ, і керівництву партії «Слуга народу», і Зеленському. Але все це не завадило Вадиму Слюсарєву не лише стати членом політради основної та спрямовуючої сили українського суспільства, а й залишитися ним після широкомасштабного вторгнення, поїздок до Криму, оформлення російського громадянства, виведення майна Мураєва та Азарова до Угорщини, покупок нерухомості у Ніцці та у Флориді. І не заважає спільному бізнесу з найближчими родичами як мінімум одного народного депутата від «Слуги народу».

Більше того – черговий скандал, пов’язаний із усім цим, спалахнув уже як мінімум чотири дні тому. Але у партії «Слуга народу» досі не спромоглися хоча б формально відмежуватися від члена своєї політради, не кажучи вже про те, що нардеп Андрій Одарченко теж мовчить, як риба об лід.


Новые обещания