Скільки українських політиків будуть радіти смерті Савченко

6 Мар 2016 00:22

Трагедія Надії Савченко, крім всього іншого, полягає в тому що, вже зараз, поки вона жива і є ще шанс на порятунок, маса політиків розробляє плани, як вони можуть виграти від її смерті.

Це тема, про яку неймовірно тяжко писати. Тяжко через трагедію Надії, але ще тяжче тому, що все в цій історії залежить персонально від Путіна. Цю річ ми повинні чітко для себе усвідомити, бо все те, що буде далі розвиватися, пов'язане лише з тим, що скаже Путін завтра чи післязавтра.

Український політбомонд замовк. Всі чекають, чим завершиться дуель Путін-Савченко. Ви бачили єврооптимістів, які роз'їхалися в кожен куточок Європи і кричать про те, що треба давити на Путіна, щоб він випустив Савченко? Ні, вони в цей момент заявляють, що потрібно обирати генпрокурора на конкурсі. Все правильно, але одне одному не заважає. Ви бачили представників партії "Батьківщина", які кричать по всіх столицях світу, що треба звільнити з в'язниці першого номера списку партії Тимошенко? Цей перелік риторичних питань можна довго і нудно продовжувати. На жаль, політичне життя тільки і почнеться після того, як Савченко звільнять, чи навпаки...

О, як усі почнуть розповідати, що, не зважаючи на Путіна, відразу 10 політиків з України, добилися звільнення Савченко, пише dsnews.ua

О, як усі почнуть розповідати, що саме через Путіна і слабкість української влади, сталося те, про що зараз навіть страшно подумати.

Що потрібно зробити зараз? Об'єднатися. Не говорити, хто переміг чи програв. Потрібно всього на всього поставити на роги Європу, щоб життя, саме життя Савченко, стало темою номер 1 всього цивілізованого світу. Чи складно це зробити? Ні. Європейська преса до цього готова. Просто потрібно підняти задницю.

Новые обещания