Прибудувавшись до гуртожитку, нардеп Леонід Клімов хоче відібрати землю в університету

1 Мар 2016 12:26

Суд відмовив у позові ТОВ «КІОД-І» до Київського національного університету технологій і дизайну про зобов’язання відмовитись від 0,74 га землі на м. Київ, вул. Лейпцизька, 16.

Суд відмовив у позові ТОВ «КІОД-І» до Київського національного університету технологій і дизайну про зобов’язання відмовитись від 0,74 га землі на м. Київ, вул. Лейпцизька, 16. Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 18 лютого.

У 2007 році університет уклав з фірмою «КІОД-І» інвестиційний договір щодо реконструкції п’ятиповерхового будинку гуртожитку №7.

За умовами договору, інвестор отримав у власність нежилі приміщення – 1815 кв.м. прибудови до гуртожитку і 737 кв.м. цокольного поверху гуртожитку. Ці приміщення заходяться у межах ділянки 0,74 га, на яку університет має держакт на право постійного користування.

Фірма-інвестор стверджує, що як власник приміщень також має право користування частиною цієї ділянки. Однак вона не зможе оформити її в оренду, якщо університет не відмовиться від ділянки.

"Сбербанк России" будет работать в Украине под обрезанным именем


Суд відмовив у позові фірми «КІОД-І», оскільки відмова від права користування ділянкою є добровільною і спонукання до такої відмови не може відбуватися в судовому порядку. Також зясовано, що «КІОД-І» не звертався до відповідних органів з приводу набуття права користування ділянкою. Тому суд зазначив, що «КІОД-І» обрав неправильний спосіб захисту своїх інтересів.

«КІОД-І» належить ТОВ «КУА «Чорноморець-Капітал», Ігорю Черкасову і Леоніду Клімову народному депутату від групи «Партія «Відродження», колишньому члену Партії Регіонів. Ігор Черкасов є помічником нардепа Клімова.

Новые обещания