План по звільненню Крима (секретний документ)

24 Ноя 2015 12:07

Протягом останніх днів з усіх екранів телевізорів, в усіх соцмережах, на кухнях і в курилках обговорюють те, що держава засекретила документ по поверненню Крима в Україну.

Хвилю підняли кримські татари, які пікетували адміністрацію президента і заступник глави АП, який вийшов до них і скахав, що такий план є, але він секретний. 

Я вирішив, що прийшов час всім узнати цей план. І він складається з одного-єдиного пункту: якщо Росія ослабне в військовому плані, ми зможемо відвоювати півострів. Тому, всі ті, хто волає не своїм голосом про те, що треба їм показати цей план, можуть заспокоїтися: план є. Але втілити його в життя протягом наступних трьох-чотирьох років неможливо, пише dsnews.ua

І підрив електроопор до цього не має жодного відношення. Бо підрив електроопор і романтична версія про "акт відчаю кримських татар", які зневірилися у роботі влади - це красива казка. Кримські татари прекрасно розуміють, що ця акція не вирішує жодного питання. Але вона дозволяє почати торги за створення автономії на базі Геніческього району, вона дозволяє вести інші торги. А тому, перш ніж вірити в романтичні версії, варто подумати де лежать гроші? І відповідь на це питання дасть збалансовану відповідь на питання, для чого підривалися опори.

Все вище сказане не знімає вину з Кабміна і персонально міністра енергетики за те, що за останній рік ми не вирішили питання диверсифікації постачання антрацитного вугілля з окупованих територій і РФ. Якби це питання було б вирішено, ми б і деолігархізацію провели і не боялися б, що за місяць третина наших електростанцій зупиниться.
Але, при цьому, хочу всіх закликати не змішувати праведне з грішним. Провальна робота Міненерго і вирішення локальних питань в Херсонській області не треба загортати в красиву обгортку "Влада не повертає Крим, а ми його повертаємо". Ні перші, ні другі Крим не повертають.

Новые обещания