Мама Светлани Лободи балотується у депутати Ірпінської міськради

21 Окт 2015 13:36

Список зіркових мам, які вирішили спробувати себе у політиці, поповнився Наталею Василівною Лободою.

Мати співачки Світлани Лободи балотується у депутати Ірпінської міськради. Жінка народилася і живе в Ірпені, тому доля міста їй небайдужа.

Сама Світлана всіляко підтримує бажання матері та у коментарі ТаблоID розповіла чому.

"Моя мама народилася і проживає в місті Ірпінь, і не перший рік є громадським активістом, виступаючи проти знищення зелених зон міста. Її цілі прозорі: вона завжди наполягала на тому, що діти повинні грати в парках, скверах і лісах, а не дихати пилом на асфальтовій території багатоповерхівок", - зазначила Лобода.

Мама Лободи подалася до політики

"Однак останні кілька років, у зв'язку з активною забудовою Ірпеня та вирубкою лісів і парків, батькам не завжди вдається заховати малюків від загазованих бетонних вулиць. Моя мама глибоко переживала з цього приводу, і єдиний вихід, який вона бачила у цій ситуації, - встати на захист природи і людей живуть все життя в її рідному місті", - сказала Світлана.

Наталія Василівна є у списках від "Нових облич" на сайті ЦВК

"Враховуючи неймовірне бажання допомогти діткам рости здоровими і успіхи мами на цьому шляху, недавно їй запропонували балотуватися до міської ради Ірпеня, щоб офіційно і повноцінно захищати інтереси жителів проти забудови паркових і лісових насаджень. Впевнена, що у неї все вийде, і у наших дітей будуть майданчики, де вони зможуть грати на свіжому повітрі", - резюмувала співачка.

 Мама Лободи має добрі наміри, але чи вдасться їй їх реалізувати...

І все б нічого, але Наталія Василівна іде у депутати за списками партії "Нові обличчя", першим номером якої є міський голова Ірпеня і забудовник Володимир Карплюк.

Як ще у травні писало "Chesno", зв'язок Карплюка з колишніми регіоналами, особливо скандальним екс-ректором податкової академії Петром Мельником чітко простежується.

Крім того, Карплюк відомий кількістю нерухомості. У нього аж 67 квартир (загальна площа понад 7 тисяч квадратних метрів), які він придбав у 2013-му році і заплатив за них майже 21 мільйон. А також 4 садових будинки.

Іще 11,8 мільйонів гривень мер Ірпеня витратив на придбання нежитлової нерухомості. На додачу до всього Карплюк у 2013 році поклав 4 мільйони гривень на рахунок у банку. Що цікаво, утримання всієї згаданої нерухомості чомусь не коштувало Карплюку ані копійки - або принаймні він не зазначив цю суму в декларації.

 Мер Ірпеня Карплюк та мер Бучі Федорук

Також Карплюк є кумом мера Бучі Анатолія Федорука, який охоче дерибанив гектари лісу у своєму місті. Як зазначає "Чесно", у Карплюка також є ділянки у роздерибаненому Федоруком Біличанському лісі. Він обгородив їх парканом і збирався зводити чергові висотки. Але спротив активістів та іміджеві ризики на чергових виборах таки змусили забудовника зняти паркан.

Новые обещания