Міськрада хоче продати Крючкову і «єнакіївським» землю під офісом в центрі Києва

4 Мар 2016 11:25

Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міськради 1 березня за результатами тендеру замовив КП «Київський інститут земельних відносин» землеоціночну і технічну документацію за 6 тис грн.

Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міськради 1 березня за результатами тендеру замовив КП «Київський інститут земельних відносин» землеоціночну і технічну документацію за 6 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про ділянку площею 566 кв. м по вул. Антоновича, 7-а у Голосіївському р-ні (поряд зі станцією метро Льва Толстого).

Землю збираються продати ТОВ «Артдизайн», яке орендувало її у 2011 році на 5 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування адмінбудівель. Там знаходиться будинок площею 362 кв. м, який належить фірмі.

На пленарному засіданні 10 вересня 2015 року директор департамент Олексій Поліщук сказав, що за землю вже сплачено аванс 2,17 млн грн.

Артдизайн

Засновниками «Артдизайну» є Леонід Крючков, Антоніна Сліпченко і ТОВ «Формі», а директором – Олександр Ступак.

Крючкова у 2014 році призначили заступником директора «Укрінмашу» – дочірнього підприємства державного концерну «Укроборонпром».

Його брат Дмитро Крючков очолює правління ПАТ «ХК «Енергомережа», яке стало фігурантом оборудки на «Запоріжжяобленерго» по справі про крадіжку 346 млн грн. Учасники ринку неофіційно пов’язують Дмитра Крючкова з віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом, представники якого входили до керівних органів «Енергомережі».

Антоніна Сліпченко є київським нотаріусом, а раніше була помічницею Дмитра Крючкова.

«Формі» належить Ступаку та Олександру Ємельянову. Обидва раніше володіли ТОВ «Ректан» із групи Юри Єнакіївського, яке нині оформлене на Марію Рябцеву.

Ступак відомий як засновник ТОВ «Елейн», яке за часів Януковича постачало паливо військовим, та як партнер по ТОВ «Грандвуд інвест» Олексія Чеботарьова, близького до екс-голови МВС Віталія Захарченка. Чеботарьова вважають одним з головних гравців нелегального ринку горілки, пишуть nashigroshi.org

Нещодавно «Ділова столиця» повідомила, що структури екс-заступника голови РНБО Володимира Сівковича продали свою долю в ПАТ «Чернігівский завод радіоприладів» колишнім менеджерам братів Крючкових.

Новые обещания