Київські активісти підозрюють суддю у потуранні прикарпатському бізнесмену Олегу Бахматюку

12 Ноя 2015 22:39

10 листопада вкладники збанкрутілого VAB-банку, що належить прикарпатському бізнесмену Олегу Бахматюку, взяли участь у відкритому судовому засіданні за позовом PERUSTA CONSTRUCTIONS LTD.

10 листопада вкладники збанкрутілого VAB-банку, що належить прикарпатському бізнесмену Олегу Бахматюку, взяли участь у відкритому судовому засіданні за позовом PERUSTA CONSTRUCTIONS LTD.

Як розповів координатор групи активістів Арсен Марінушкін у спільноті ошуканих вкладників у Фейсбуку, суддя у справі дав підстави сумніватися у його чесності, пише Галка.

“Ми прийшли з плакатами і повні сил всіляко перешкоджати Бахматюку О. і далі грабувати народ. На судове засідання з’явилися представники ФГВФО, представники позивача до суду не прийшли, подали клопотання, просили відкласти справу на 6 місяців, унаслідок того що позивач є юридичною особою за законодавством Кіпру, і для належного захисту своїх прав, слід здійснити ряд дій. Суд однозначно «продався» це було очевидним з поведінки судді, який емоційно грав за давно написаним сценарієм. Свою роль у здійсненні правосуддя зіграв суддя Головатюк Л.Д. фразою «Дамо можливість врятувати банк Кіпрської компанії і відкладемо справу на 3 місяці». 

Активісти переконані, що таким рішенням суд дав можливість Бахматюку О. далі розкрадати банк протягом роботи тимчасової адміністрації, а також іншими рішеннями суду визнати недійсним кредитні договори і вивести хороше заставне майно, пише trkrai.com

“Так що Господарський суд м Києва відклав повернення гарантованої суми ще на три місяці …. Мабуть, коли долар буде за 28 грн. не менше. В кінці судового засідання вкладники не стримали себе і сказали судді все, що про нього думають і про те, як він допомагає олігархові безкарно грабувати країну. Ми ж надалі зі свого боку будемо всіляко перешкоджати незаконним діям Бахматюка О., поки до нього не дійде, що краще віддати награбоване зараз, ніж трохи пізніше ми заберемо все силою, але тоді покарання буде жорстоким”, – підсумував Арсен Марінушкін.

Новые обещания