Депутат Пікулик обирає постраждалих мешканців Ірпеня, - ЗМІ

вчера 17:26


Поки голова партії «Батьківщина» служить у батальйоні «Дубай», її рядові бійці теж намагаються заслужити на увагу публіки. І теж не порядним способом. Йдеться про депутата Ірпінської міської ради Олександра Пікулика, який днями потрапив у черговий скандал.

На тлі того, що відбувається в країні, вчинок Пікулика виглядає досить дрібно, але характеризує він відданого члена «Батьківщини» набагато яскравіше, ніж вояж лідерки партії на курорти. Тому що Пікулик своїми діями залишає понад 300 сімей на вулиці, а гроші, які вони передали йому для ремонту пошкоджених російськими фашистами будинків, знаходять невідомо де.

Ще в перші дні повномасштабного вторгнення ЖК «Центральний преміум» в Ірпені отримав пошкодження. На його відновлення представники компанії-забудовника зібрали із власників квартир по 30$ за кв.м., обіцяючи не лише відновити житло, а й повернути кошти після отримання компенсації від держави. Втім, уже понад півроку роботи ведуться переважно з комерційної нерухомості. Самі ж інвестори не можуть отримати від забудовника жодного конкретного плану дій, ані доступу до власного житла.

Власником компанії-забудовника є Олександр Пікулик. Крім того, не менше обурення серед власників викликають і кошториси на ремонти, які їм періодично надсилають до чату представники забудовника. Вони вартість робіт завищено, а 15% від неї додатково виділяється на «адміністративні витрати».

Інвестори переконані, що таким чином Олександр Пікулик та представники його компанії намагаються відремонтувати лише комерційні площі у ЖК, щоб потім продати їх. У той же час доля тих, хто вже виплатив повну вартість квартир, забудовника не цікавить. «Люди кілька місяців поспіль не можуть досягти справедливості. Багато сімей вже просто не мають коштів на життя, адже у будівництво та "ремонт" вони інвестували всі свої заощадження», - заявляють постраждалі від дій Пікулика.

Як уже згадувалося, Олександр Пікулік є чинним депутатом Ірпінської міської ради від партії «Батьківщина». Більше того – він член комісії із захисту, у тому числі і переселенців, і жертв бойових дій:

Пикулик

Що просто вганяє у ступор. Втім, дивні рухи тіла з приводу ліквідації наслідків російської присутності в Ірпені Пікулик робить не вперше. Кілька днів тому Пікулик виступив категорично проти встановлення на в’їзді в Ірпінь пам’ятника загиблим городянам та захисникам міста. Тому що його вирішили встановити на тому місці, де стоїть рекламна конструкція ЖК «Центральний». І навіть організував збір підписів під петицією проти знесення реклами.

Пикулик

Спроба звернутися до совісті натрапила на глуху стіну. Пікулик ніяк не відреагував на нагадування про те, що, на відміну від загиблих захисників міста та інших депутатів, відсиджувався в Ужгороді (чи не разом із іншим відомим бійцем не менш відомого батальйону «Таїланд»?). У той час як більшість депутатів та депутатів Ірпінської міськради на чолі з мером Олександром Маркушиним захищали місто, займалися евакуацією та доставляли гуманітарні вантажі.

Втім, як випливає з результатів збору підписів, з Пікуликом солідарні ще щонайменше 301 мешканець Ірпеня. Цікаво б почути їхню мотивацію з цього питання. До речі, рекламна конструкція не належить Пікулику. Отже, його дії взагалі нічим з погляду логіки не пояснюються. Точніше – пояснюються, але хочеться думати, що мотиви у депутата все ж таки дещо інші, ніж ті, що можна припустити. Сам він із цього приводу мовчить.

Скандали для Пікулика справа звична. Як і байдуже ставлення до життів своїх співгромадян. Незадовго до російського вторгнення, на початку минулої зими, депутат Ірпінської міськради Олександр Пікулик учинив п’яний бешкет у місцевому ресторані Sapori Veri, де розмахував нагородним пістолетом (цікаво – хто і за що його нагородив?).

Іграшки зі зброєю призвели до очевидного результату – Пікулик відкрив стрілянину у приміщенні. Тільки дивом ніхто не постраждав, але поліція, незважаючи на кульові отвори у стінах закладу, криміналу у діях Пікулика не побачила.

Як не побачила таких роком раніше, коли Пікулик погрожував патрульним тим самим пістолетом. Восени 2020 року поліція зупинила чорний Range Rover, за кермом якого був Пікулик у стані сильного алкогольного сп’яніння. Він не лише чинив опір правоохоронцям, а й погрожував нагородною зброєю. Щоб вгамувати депутата, на місце події виїхали одразу три екіпажі поліції. Однак надалі Пікулику вдалося уникнути відповідальності.

І ось тепер – брудна історія з грошима постраждалих городян, які залишилися без даху над головою. Можна не сумніватися, що й тепер у діях представника «Батьківщини» та найближчого соратника колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка, з яким і «роздеребанило» місто Пікулик, не знайдуть жодного криміналу. Якби не ситуація з безпритульними людьми, яких до того ж Пікулик ще й обібрав, можна було б лише привітати виборців Ірпеня, які зробили такий правильний вибір свого часу.

Джерело: Антикор

Новые обещания