Данилов: Україна не піде на жодні поступки

сегодня 16:20

"Україна не піде на жодні поступки щодо територій у війні з Росією. У тому числі й щодо кримського півострова", - заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю на YouTube-каналі UKRLIFE.TV.

Він відкинув можливість розгляду дипломатичних пропозицій щодо статусу Криму.

"Наша позиція, яка стосується закінчення війни, є публічною і для всіх зрозумілою. Це – кордони 1991 року. Це – повернення всіх територій Донецької та Луганської областей. І це обов'язково повернення Криму", – сказав він.

За його словами, інколи у партнерів України розходяться ці позиції. "Вони вважають, що Крим можна якось виносити за дужки, що Крим можна якось розглядати в окремому кейсі. Може, потрібно брати час на якісь залагодження з урахуванням того, що минув певний час. Людей – вони завезли або ще якісь процеси", – додав чиновник.

Данілов акцентував, що влада країни не розглядає такий поворот подій. "Ми категорично проти такого підходу. Це непросте питання. Це питання, яке потребує додаткових якихось речей, але це не означає, що ми повинні йти на поступки", – сказав він.

Секретар РНБО підкреслив, що з огляду на ту ціну, яку Україна заплатила за свою незалежність і платить за свою свободу, влада немає права на це. "Потрібно розуміти, що на відміну від РФ, у нас є громадянське суспільство. Воно строкате, воно непросте, але воно постійно може сказати своє слово", – підкреслив секретар РНБО.© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/sekretar-rnbo-danilov-zayaviv-scho-ukraina-ne-pide-na-zhodni-postu...

Новые обещания