Активісти вимагають націоналізувати російський готель в центрі Києва

23 Апр 2022 17:08

Близько сотні активістів ГО Економічний фронт, які складаються з ветеранів, фронтовиків, бійців ТрО та небайдужих патріотів, прийшли сьогодні до київського готелю Прем’єр-палац з вимогою негайної націоналізації цього готелю, як і всіх об’єктів нерухомості, що належать так званому “Лужніковському ОЗГ” в Україні.

Попередній візит 13 квітня, який мав привернути увагу як суспільства, так і відповідних державних органів, до цієї ситуації, залишився без належної реакції, передбаченої Законом України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів». Хоча були надані всі необхідні документи, які свідчили що серед кінцевих бенефіциарів мережі Premier Hotels and Resorts – злодій в законі Михайло Воєводін та представник путіна по роботі з закордонними агентами Олександр Бабаков.

Незважаючи на все це, перед готелем активістів вже чекала поліція, яка заблокувала вхід до готелю, на їх думку – фактично виконуючи функції приватної охорони російського бізнесу. Враховуючи цю ситуацію, ГО Економічний фронт запросив журналістів на короткий брифінг, який відбувся о 13:00 прямо перед готелем, на фоні його охорони та поліції.


Брифінг відбувався без попереднього анонсування через небезпеку провокацій.


"Ми будемо здійснювати всі законні, мирні заходи, щоб українська влада, як і весь цивілізований світ, могли швидко та ефективно здійснювати націоналізацію російського майна, щоб воно працювало на Україну. Це наша далеко не остання акція"

– підкреслив активіст Василь М’який.

Також на брифінгу учасники ГО ще раз продемонстрували ЗМІ ті схеми, за допомогою яких власники готелю намагаються уникнути націоналізації свого бізнесу згідно Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об`єктів права власності Російської федерації та її резидентів». До ЗМІ було адресоване і прохання повідомити широку громадськість та відповідні органи державної влади про те, що власниками готелю Прем’єр-палац, як і інших 15 об’єктів готельної нерухомості групи Premier Hotels and Resorts є є троє громадян країни-агресора.
Новые обещания