КличкоВиталий Владимирович
5 Февраля 2015
Я роблю все, що від мене залежить

Друзі! Справжня зима дісталася і до Києва. Так, поки снігопад триває, труднощі будуть. І ми робимо все, щоб їх мінімізувати. На дорогах зранку - понад 560 одиниць техніки, задіяні майже 5 тис людей для боротьби зі стихією. 

Залучили ми і громадських інспекторів, які фіксуватимуть, де магазини, торгові центри і підприємства не прибирають свою територію. Можна, звичайно, гнівно обурюватися і всіх лаяти, але місто - це дім не тільки мера і комунальників. Тож, автомобілісти, будьмо коректними на дорозі, не будемо порушувати правила і створювати затори. Хто може скористатися громадським транспортом і не виїжджати на авто - краще так і зробити. Адже затори на дорогах ускладнюють і роботу снігоприбиральної техніки. Приватні підприємці, не чекайте, поки люди падатимуть у вас під дверима, - подбайте про свої прилеглі території. І менше слів, як усе погано, а більше справ, щоб було краще. 

Я роблю все, що від мене залежить, і увесь час, маючи оперативну інформацію, тримаю на контролі роботи міських служб. І для тих, хто за кермом: якщо на дорозі критична ситуація і для врегулювання потрібна спецтехніка, телефон диспетчерської Київавтодору 284 74 19.

Похожие цитаты

24 Января 2015

Немає ніяких "ополченців". Є тероризм і війна Росії проти України

14 Августа 2014

Когда политики используют силу, это не очень хорошо

11 Августа 2014

Улица Институтская останется закрытой для движения транспорта

18 Июля 2014

В Украине идёт война, и мир должен понять, что осуждениями здесь не обойдёшься

7 Июля 2014

Майдановцы угрожают сжечь мэрию

Назначения-увольнения

Український педагог, лікар

Акционер компании "Новаагро лимитед"

С 3.03.2017 - ио главы ГФС

Народный депутат Украины, НФ

Новые обещания
Новости
FACEBOOK GROUP