БалогаВиктор Иванович
7 Февраля 2015
Є два сценарії розвитку подій на Донбасі: негативний і вірогідний

На сьогодні у нас є 2 сценарії розвитку подій на Донбасі: негативний і вірогідний.

Перший - це, якщо ніхто ні з ким ні про що не домовиться і війна з російсько-терористичними військами продовжиться. Треба говорити відверто - на голому патріотизмі і залишках радянської спадщини Збройних Сил ми протягнули рік, що і так дуже добре. Можемо протягнути ще якийсь час. Але, без переозброєння і докорінної реформи Збройних Сил, ми зазнаємо серйозних втрат і не факт, що досягнемо серйозних успіхів. У Путіна і техніки більше, і грошей. Нам Захід поки що не дав ні першого, ні другого. І не факт, що дасть в необхідній кількості.

Не сумніваюся в сміливості і майстерності наших бійців. Вони її довели не раз. Але для перемоги над армією Путіна потрібні танки, артилерія, сучасне озброєння.

Другий сценарій - це створення Придністров'я, з якого на нашу територію буде йти потік зброї, контрабанди, злочинності і цілого ряду суспільно-політичних проблем, через які ми не зможемо розвиватися як держава.

Фактично Путін віддасть нам зіпсований товар у вигляді зруйнованого і зазомбованого Донбасу, переважна більшість якого буде винити у всьому нас.

Я ж виступаю і завжди виступав за те, що нехай вони вип'ють цю чашу сповна і йдуть до Росії. Або нехай залишаються незалежними, але без нас. І це не здача території. Це цивілізоване оформлення розлучення, яке між нами і так відбулося. Але, такий сценарій залишає шанс на те, що ми підемо не шляхом Придністров'я, а ФРН і НДР. І вони до нас таки повернуться, я в цьому впевнений. Але це уже буде інша Україна.

Тому, на моє переконання, наше з вами майбутнє має вирішувати не Меркель і не Олланд, а ми з вами. І не в резиденціях Путіна, а відкрито - на всеукраїнському референдумі.

Facebook. 7.02.2015


Похожие цитаты

15 Августа 2014

Все це я десь уже бачив

18 Марта 2014

В нацистской Германии тоже все начиналось со спичей о величии нации

14 Февраля 2014

В Украине нет желающих бороться за идеи Партии регионов

30 Января 2014

С регионаламы поступили как с титушками

16 Января 2014

В такой парламент я больше не зайду

Назначения-увольнения

инвестор, финансист, один из основателей школы «Базис»

Глава Государственной регуляторной службы Украины

Украинский бизнесмен азербайджанского происхождения, меценат, общественный деятель

Народный депутат Верховной Рады Украины IX созыва (фракция партии “Слуга народа”)

Новые обещания