РабиновичВадим Зиновьевич
9 Февраля
Якщо введуть воєнний стан, людей змусять радіти мінімалці 3200

Влада готує українців до введення воєнного стану, оскільки не може знайти іншого виходу з ситуації, до якої сама довела країну. На мій превеликий жаль, громадську думку почали готувати до введення воєнного стану, навіть не замислюючись про те, до чого він може призвести. Це готується через те, що влада не знає, як вийти з економічної безвиході без якихось екстрених заходів. 

Воєнний стан - це край спробам або яким-небудь варіантам підйому економіки, це буде означати, що найближчим часом в Україні будуть вкладати гроші тільки ті, хто їх тут крав, докуповуючи на свої крадені гроші те, що вони можуть докупити в зруйнованій країні. Воєнний стан означає, що у вас безперешкодно можуть конфіскувати внесок або автомобіль. І ще воєнний стан - це край політичним свободам.Коли буде введено воєнний стан, нас з вами змусять з ранку до вечора дивитися «Лебедине озеро» і радіти мінімалці 3200. А що може це спровокувати - я не знаю. Є маса варіантів і розроблених технологій. 

Все це дуже тривожно, і ми повинні розуміти це. Єдине, в чому мають рацію ті, хто хоче воєнного стану, - вони до кінця не розуміють особливостей України. Тут багато хто хотів правити століттями, але якось це у них не вийшло. І , дасть Бог, не вийде і в подальшому.

ДЖЕРЕЛО: УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

09.02.2017

Похожие цитаты

28 Ноября 2011

обещает один из лучших стадионов Арсеналу

Назначения-увольнения

Народный депутат Украины, НФ

Глава Государственной инспекции ядерного регулирования Украины. Умер 6.02.2017

Директор Департамента розничных платежей Национального банка Украины

и.о. начальника ГУ ГФС в Николаевской области

Новые обещания
Новости
FACEBOOK GROUP