Журналисты отыскали мать и родного брата 'беркутовца' Евгения Антонова

5 Дек 2013 00:00

Усі пам'ятають фактично перше пролиття крові на Майдані незалежності. Жертвою спецпідрозділу 'Беркут' 29 листопада став міжнародний фотокореспондент агенства Reuters Гліб Гаранич. Міліція намагалася відтіснити протестуючих і під час цього протистояння силовики розбили Гараничу голову.

Досвідчений фотограф не втрачає своїх професійних якостей у критичні моменти. Навіть у закривавленому стані продовжив фотографувати і устиг зафіксувати 'беркутівця', який напав на нього. І вже по цьому фото інтернет-спільнота спізнала 'героя'. Учора знайдена інформація пронелюда, який почав бити фотографа ногами, а затим інші міліціонери розбили Гараничу голову дубинками.

 Ось він 'герой'

Це виконуючий обов'язки командира 3-ї роти 'Беркуту' (м.Київ) старший лейтенант Євгеній Федорович Антонов. Він родом з Житомирщини. Як вказано на його сторінці в 'Однокласниках', народився у с. Грушки Попільнянського району.

Користувач Олександр Піддубний повідомляє ще деякі відомості про Антонова. Зокрема те, що одружений і має сина. Проживає родина у гуртожитку на території київської роти 'Беркуту'. Що ріс Антонов безбатченком, а виховувала лише мати. Ймовірно, є сестра. Також вказується номер телефону - 097-953-18-97.

Одна з користувачок Фейсбука уточнила, що Антонов має не одного, а двох синів. Старший відвідує секцію в ДЮСШ №15. Інший користувач Maksim Yuriev поінформував, що база київського 'Беркута' розташована за адресою Червонозоряний проспект, 152А, а гуртожиток по вул. Деміївська, 4 (сусідня з базою будівля на одній території).

База київського 'Беркуту' і гуртожиток на карті:

Гуртожиток з боку вулиці Козацької:

Вигляд на базу з боку Червонозоряного проспекту. Перед будівлею капличка:

Антонов неодноразово брав участь у розгонах мирних протестів, захисті роботи нелегітимної Київської ради і перешкоджанні роботи народним депутатам. 

11 липня 2013 року. Біля Київради 

Київрада 2 жовтня 2013 року 

А ось відео з того дня

Знайшлося в мережі оголошення Антонова про продаж автомобіля 'Опель':

Є у Антонова молодший брат Едуард Антонов 1984 року народження. Ось його сторінка в соцмережі 'Вконтакті'.

У Євгена Антонова та його дружини також були сторінки у 'Вконтакті'. Але вчора вони їх повидаляли. Нагадаємо, що спецпідрозділ 'Беркут' почав розганяти мирний мітинг 30 листопада близько 4-ї ранку, коли була мінімальна кількість людей, буквально декілька сотень. Ось кадри тієї жахливої ночі.

Новые обещания