Журналісти показали елітну нерухомість головного прикордонного, яку він старанно приховував

15 Авг 2016 22:15

У програмі журналістських розслідувань "Наші гроші з Денисом Бігусом" – як очільник Держприкордонслужби Віктор Назаренко приховує елітну нерухомість.

У програмі журналістських розслідувань "Наші гроші з Денисом Бігусом" – як очільник Держприкордонслужби Віктор Назаренко приховує елітну нерухомість.

Нерухомість та автопарк прикордонників

Щодня біля головної будівлі Держприкордонслужби паркуються автомобілі. Вартість деяких авто, навіть якщо купувати вживане, коштує щонайменше 30 тисяч доларів.

 

 Але не автомобілями єдиними, "елітні" прикордонники вкладають свої гроші ще й в нерухомість. Для прикладу, лише за останні півроку родина очільника Держприкодонслужби Віктора Назаренка придбала пакет нерухомості в одному із елітних житлових комплексів у Києві.

Подальше дослідження нерухомості родичів Наразерно виявило ще три квартири в Києві. Дві з них – продали заможним столичним бізнесменам. Після переоформлення – квартири знову виставили на продаж. Але в нібито "проданих квартирах" – досі живуть родичі Назаренка.

Нерозслідуваний напад на журналістів

Восени 2015 року під час роботи на журналістів програми "Наші гроші" поблизу будинку дочки заступника міністр МВС Сергія Чеботаря скоїли напад: побили оператора та техніку, вдерлися до службового авто.

Напад одразу зафіксували працівники правоохоронних органів. Проте майже все розслідування довелось проводити самим журналістам. Головний нападник, як згодом встановили працівники ЗМІ, зять заступника міністра МВС Сергія Чеботаря.

І якщо для встановлення осіб нападників журналістам знадобився тиждень. то МВС їх шукає і досі.


Новые обещания