Журналіст про Порошенка: Ліва півкуля його мозку досі вважає його бізнесменом

6 Июл 2016 21:58

Те, що президент Порошенко зробить все, щоб зупинити потік дешевих іномарок з Європи, було так очевидно.

Дмитро Гнап 

Те, що президент Порошенко зробить все, щоб зупинити потік дешевих іномарок з Європи, було так очевидно. Ліва півкуля його мозку досі вважає його бізнесменом. Подивіться. Це скрін з офіційного ФБ-екаунту "Богдан Авто-Холдингу". В народі корпорація "Богдан" більш відома своїми автобусами. Але вона виробляє ще й багато автомобілів. Ось він пріоритет Петра Порошенка та його компаньона Олега Гладковського (Свинарчука): шедеври китайського автопрому для українського ринку.

Там на сторінці пишуть: "В это время «Богдан» находит нового партнера в лице китайской компании JAC и к концу 2013-го запускает полномасштабное производство в Черкассах седана JAC J5. На очереди был кроссовер S5. Последний очень похож на новую модель Hyundai ix35 и идеально вписывался в черкасский конвейер. «Богдан» торопится сделать локализацию 51% и выйти с этими моделями на российский рынок. Этот автомобилестроительный завод в Черкассах возвели за 2 года. Он обошелся инвестору более чем в $330 млн."

Напевне, поки президент з компаньйонами не поверне інвестоване, українцям не варто розраховувати на лібералізацію ринку авто. Особливо, з урахуванням того, що "Богдан-Холдинг" ще й один з найбільших трейдерів корейських авто в Україні. Бо дешеві вживані євпропейскі авто - прямі конкуренти бізнесу Порошенка-Гладковського І не питайте що думають про цей конфлікт інтересів в сліпому трасті.Новые обещания