Журналіст: Подивіться на це фото. Воно чудово ілюструє сьогоднішнє переплетіння політичної корупції та керованих правоохоронців

5 Май 2016 18:42

Ліворуч на фото - прокурор Сергій Лисенко, він же любитель джипів, він же ватажок прокурорського угрупування "Лисі птахи", яке може вас "отпиздить" або "телефон на районе отразбоить".

Дмитро Гнап

Подивіться на це фото. Воно чудово ілюструє сьогоднішнє переплетіння політичної корупції та керованих правоохоронців. Ліворуч на фото - прокурор Сергій Лисенко, він же любитель джипів, він же ватажок прокурорського угрупування "Лисі птахи", яке може вас "отпиздить" або "телефон на районе отразбоить". Сергія Лисенка днями окружний адмінсуд Києва відновив на посаді в прокуратурі столиці після минулорічного звільнення. 

А його співрозмовник праворуч - нардеп від БПП Олександр Грановський. Він давній друг Кононенка, й разом з ним, один з неформальних кураторів фракції БПП. Два роки тому Грановський ніяк не міг мені пояснити за які заслуги він потрапив на прохідне місце в список БПП. "Напевне тому, що я один з найвпливовіших діячів єврейської громади Києва" - сказав тоді Грановський. "Може в нього якась власна єврейська громада? Ми ніколи його навіть в очі не бачили" - розповіли мені в київській синагозі про депутата Грановського. "Грановський та його старший партнер Адамовський купили місце в списку БПП за 5 млн. $" - заявив тоді бізнесмен Томаш Фіала. Саме прокурорська банда "Лисих птахів" допомагала Грановському та Адамовському віджимати столичний торговий центр "Скай-Мол". Але для скандального прокурора у Грановського, напевно, є інше завдання. 

1kg82.jpg

Чи не заради цього наш непідкупний суд поновив Лисенка в прокуратурі? Лисенка у супроводі Грановського часто бачать в офісі нового слідчого управління Генпрокуратури. Цього нового "міні-НКВС", яке порушило провадження проти Сакварелідзе, Каська та Центру протидії корупції. Знаючи методи "Лисих птахів", не сумніваюсь, що Лисенку є що запропонувати Грановському для преслідування опонентів президента. "Если что, мы и по нему "зарегистрироваться" можем" - начебто повторює на фото пан Лисенко улюблену фразу.


Новые обещания