Залізниця скупилась у Дубневичів на 92 мільйонів по секретним цінам, викинувши дешевшого Ахметова

23 Мар 2016 22:37

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 12 березня за результатами тендеру замовила ТОВ «Експозиція» запасних частин на 91,85 млн грн.

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 12 березня за результатами тендеру замовила ТОВ «Експозиція» запасних частин на 91,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Поставлять підрейкові та нашпальні прокладки, а також ізолюючі втулки.

Всупереч вимогам Мінекономрозвитку, ціни на окремі товари не оприлюднили.

Єдиним конкурентом було ПП «Єврооснова-СМ» із вищими на 3-8% цінами.

При цьому ТОВ «Трансінвест Холдинг» пропонувало втулки на 15% дешевше, але не надало паспорт якості та сертифікат відповідності, а також не підтвердило право власності виробника на ТУ. Крім того, пропонована продукція раніше не поставлялася і не узгоджувалася Укрзалізницею, відтак заявку відхилили.

Засновником «Експозиції» є Андрій Бохенок, а директором – Михайло Врублевський.

Фірма зареєстрована у м. Городок Львівській обл. по вул. Комарнівська, 66. Там же прописане ТОВ «Квадрохім», співвласницями якого є Наталія Дубневич, дружина Ярослава Дубневича, і Тетяна Дубневич, дружина Богдана Дубневича.

Брати Дубневичі є народними депутатами від «Блоку Петра Порошенка». Наприкінці 2015 року ЗМІ повідомляли, що обговорюється призначення Ярослава Дубневича на посаду міністра інфраструктури замість Андрія Пивоварського.

«Трансінвест Холдинг» на 99,9% належить кіпрській «Лемтранс лімітед» Ріната Ахметова, ще на 0,1% – корпорації «Міжрегіональний промисловий союз».

Львівська «Єврооснова-СМ», створена у 2015 році, належить Сергію Бабаєву та Мирославу Шотику. Тендерів не вигравала, але часто конкурує з «Експозицією».

Найменування товару Кількість
Прокладки підрейкові ПРБ-1 4 750 000 шт.
Прокладки нашпальні ПНБ-3 1 926 000 шт.
Прокладки нашпальні ПНД-5 120 000 шт.
Прокладки нашпальні на ПС2Б-4, ПС3Б-4 445 к-тів
Втулки  ізолюючі типу КБ 2 230 000 шт.

Новые обещания