Владимир Литвин прогнозирует войну на всей территории Украины

2 Июл 2014 00:00

Житомирський нардеп Володимир Литвин прогнозує неоголошену війну на всій території України і не хоче термінових перевиборів до Верховної Ради. Про це він розповів журналістам під час свого візиту до Баранівки.

'Заданий такий темп, що причина всіх бід - це Верховна Рада. Особливо в цьому демонструють таку наступальну позицію ті люди, які з рук цієї Верховної Ради отримали владу. Мені один депутат бідкався, каже: ми скинули Януковича, ми їх посадили у всі крісла, а тепер вони нас хочуть викинути, так як у свій час Сталін робив зі своїми соратниками, щоб позбавитись тих людей, які знають, як ці люди прийшли до влади', - розповів Володимир Литвин.

Він переконаний, що перевибори треба провести, але у визначений час.

'Я запропонував, що потрібно спочатку прийняти вичерпний перелік тих рішень, які потрібні країні, спочатку для замирення країни, для припинення війни, для утримання конституційного устрою, для того, щоб економіка остаточно не впала, для того, щоб вирішити ті кадрові проблеми, які вважає за необхідне вирішити президент України, для того, щоб визначитися на яких засадах буде базуватися Україна. Сьогодні святкують День Конституції, але не знають якої. І нарешті ще один момент - прийняти зрозумілий закон про вибори, не під момент: нагнути країну під себе, під закриті партійні списки. Я вважаю, що люди повинні обирати людину, яку вони знали, яка перед ними відповідала. А хто її вже буде висувати - партія, громадськість - це вже має другорядне значення', - зазначив народний депутат.

Володимир Литвин також переконаний, що поспіх з перевиборами до парламенту в нинішній ситуації призведе до неоголошеної війни по всій території.

'Якщо хочете мою точку зору знати, то я вам скажу - що війна буде на всій території країни, бо озброєні люди, які шукатимуть собі роботу, на кожному окрузі вони будуть палити шини, супроводжуватимуть одного з кандидатів, битимуть прихильників іншого кандидата. І тоді Україна отримає таку не оголошену війну на всій території. Ви згадаєте мої слова - я ще ніколи не помилявся', - запевнив Володимир Литвин.

Житомир.info: Житомирський нардеп Литвин прогнозує війну на всій території країни і не хоче перевиборів

Житомир.info: Житомирський нардеп Литвин прогнозує війну на всій території країни і не хоче перевиборів

Фото сайту міста Баранівка

Житомир.info

Новые обещания