Виктор Балога пригрозил Тимошенко страшным компроматом

6 Май 2014 00:00

Хотів би звернутися до пані Тимошенко.

Юлія Володимирівна, знаю Вас краще, ніж будь-хто з ваших нинішніх союзників, чи опонентів. Хочу сказати, що і сьогодні підтримав би вас, якби ви зробили висновки після 2007 і 2010 року. Але Ви їх не зробили. Більше того - бачу ви озлоблені на всю країну і досі дієте методами того часу, не розуміючи, що країна змінилася, люди на порядок світоглядно виросли і більше не потребують ваших послуг на найвищій посаді в державі. Дуже шкода, що ви цього не розумієте і намагаєтесь будь-що іти до влади.

Ви кажете, що не об'єднаєтесь з Добкіним? Та що ви говорите? А Медведчук, Добкін і Путін - це хіба не одна банда? Кому ви це говорите? Для чого обманюєте народ?

Якщо б Ви в 2009 році при зустрічі зі мною, коли просили очолити Ваш президентський штаб, не наполягали на тому, щоб в штабі зі мною працював і Медведчук, бо 'нам конче потрібен Путін', Ви добре знаєте, історія б була зовсім інша. Але я не погодився тільки тому, що ви хотіли ув'язати те, що ніколи не ув'яжеться світоглядно. Те, чого ніколи не сприйме народ.

Прошу вас - схаменіться хоча б зараз, бо у брехні ніколи не буде майбутнього! Не руйнуйте країну і себе, як політика, в ній.

Зрозумійте одне - старі часи уже не повернуться, а країна важливіша будь-яких посад. Чи Ви хочете, щоб я викинув на поверхню все, що досі турбує суспільство по Вашій персоні? Впевнений - не хочете, бо розповідати є що.

Новые обещания