Вихованці реабілітаційного центру “Довір’я” напередодні Великодня отримали смаколики від представників “ВОЛІ”

10 Апр 2017 18:14

Волійці завітали до бурштинського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей і молоді, що мають функціональні обмеження.

Волійці завітали до бурштинського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей і молоді, що мають функціональні обмеження. Зокрема, центр “Довір’я” відвідали депутати Бурштинської міськради від “ВОЛІ” Ігор Дулик і Василь Бублінський та Ольга Король - координаторка міськорганізації політсили “ВОЛЯ”.

Партійці привітали дітлахів із прийдешніми великодніми святами та вручили подарунки.

Окрім цього, вони поспілкувалися із вихованцями центру, оскільки переконані, що не лише опікуни і батьки особливих дітей, а й сама малеча потребують уваги й підтримки.

“Чужих дітей не існує для нас. Ми вважаємо, що кожен повинен нести відповідальність за долю дитини. Особливо тоді, коли це стосується функціонально обмежених осіб, адже саме їм доводиться кожного дня боротися за своє життя та здоров’я. Смаколики і подарунки усіх проблем не вирішать, однак це ті маленькі радощі, які можуть викликати усмішки на обличчях дітлахів”, - пишуть волійці у соціальній мережі Фейсбук.


Новые обещания