Вікторія Сюмар роз’їхалася з чоловіком через політичну кар’єру

5 Фев 2015 23:38

Колишня журналістка, а тепер депутатка від "Народного фронту" Вікторія Сюмар зізналася, що політична кар’єра зруйнувала її подружнє життя.

Колишня журналістка, а тепер депутатка від "Народного фронту" Вікторія Сюмар зізналася, що політична кар’єра зруйнувала її подружнє життя.

Крім того, жіночка заявила, що навіть не уявляє, де її колеги купують сукні за кілька десятків тисяч гривень. Про все це Сюмар розповіла у програмі "Світське життя".

Коли була обрана нова Рада, подейкували, що на установчих нарадах жінкам-депутатам давали вказівки не носити брендові сумки і занадто дорогі речі. Утім, Сюмар каже, що подібних інструкцій не отримувала.

"Ця тема взагалі не піднімалася жодного разу. Про мої внесені законопроекти менше інформації, ніж про мій годинник, як написала газета "Вєсті" : "Зі шкіри крокодила". Я не думала, що годинники роблять зі шкіри крокодилів. І про сумку - це ніяка не шкіра крокодила, а обробка така", - наголосила Сюмар.

"Зрозуміло, що сьогодні країна переживає досить складний час, і недоречно хизуватися якимись дорогими речами, і сьогодні в Парламенті багато людей, які далекі від брендів, скажімо прямо. Напевно, це нормально і правильно", - зауважила депутатка.

На запитання про те, як вона ставиться до сусідства у Раді з багатійкою Тетяною Донець, яка не відмовляє собі у брендових речах, Сюмар відповіла:

"Я скромніша, але в мене і декларація скромніша. Треба бути справедливими. Таня займалася бізнесом, в неї мільйонні декларації, вона може собі дозволити такі речі. Зрештою, жінкам чоловіки якісь подарунки можуть робити".

А коли ведуча запитала, чи сукня за 30 тисяч гривень доречна у Раді, Вікторія зазначила:

"От про себе можу сказати: моя коштує 200 доларів. Не скажу, що 200 гривень, а за 30 тисяч... Я навіть не уявляю, де вони їх купують, якщо чесно, я такі магазини не відвідую".

Що ж до особистого життя, то з ним в Сюмар з’явилися проблеми якраз з початком політичної кар’єри.

"Я потрапила в політику, скажімо так, в складний момент історії країни. Був Майдан, коли я віддавалася повністю революційним речам, після Майдану якось так одразу склалося, що я потрапила в РНБО в розпал війни, яка почалася проти України. І це було дуже важко, це забирало весь час, і на родині моїй це дуже не позитивно позначилося", - зізналася депутатка і уточнила, що зараз з чоловіком живе окремо.

37-річна Сюмар перебуває у шлюбі з Віктором Тараном, від якого має дочку Софію.

Новые обещания