У «сліпому трасті» Порошенка пояснили, чому не можна продавати липецьку фабрику

10 Окт 2016 17:40

У січні 2016 року Порошенко заявив, що передав свою частку у корпорації Roshen у незалежний «сліпий траст».

Продаж російських активів компанії Roshen ускладнений, запевняють в інвестгрупі ICU. Процес продажу російських активів корпорації Roshen, що належить Петру Порошенко, ускладнений.

Про це повідомили в інвестгрупі ICU, яка займається продажем компанії.

«Процес продажу російських активів Roshen істотно ускладнений через арешт, накладеної на активи компанії», - йдеться у коментарі.

За словами представників компанії, у групи ICU є тільки мандат на продаж російських активів Roshen.

«Мандат на продаж всього бізнесу Roshen закінчився в квітні 2016 року після передачі активу в «сліпий траст». Всі питання, пов'язані з подальшим продажем всього бізнесу Roshen, знаходяться в компетенції трасту», - зазначили в ICU.

Як відомо, 10 квітня Порошенко заявив, що передача активів Roshen у довірчу власність Rothschild Trust закінчилася наприкінці березня-початку квітня.

Нагадаємо, 3 квітня з'явилася інформація з посиланням на документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca стосовно трьох українців – президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і власника газети Kyiv Post Мохаммада Захура – британського бізнесмена, який живе і веде бізнес в Україні.

Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild і ICU. Однак «у зв'язку з відсутністю покупців» 14 січня 2016 року президент заявив, що передав свою частку у корпорації Roshen у незалежний «сліпий траст».

Новые обещания