Скандальчик: На 59-м округе с ведома Петра Порошенко происходит 'слив' национальных интересов Украины

6 Ноя 2014 00:00

Власть пытается провести в парламент ставленника олигарха Ахметова. Об этом заявил в эксклюзивном комментарии'Цензор.НЕТ' лидер 'Правого сектора' Дмитрий Ярош.

'Зараз на 59 -му окрузі влада здійснює 'злив' національних інтересів України. Весь адміністративний і силовий ресурс кинуто на підтримку кандидата- сепаратиста мера Курахова - Сергія Сажка, який раніше брав участь у 'референдумі' 'ДНР' і є ставлеником олігарха Рината Ахметова. У момент, коли почався наступ на донецький аеропорт та прилеглі території, активізувалися бойові дії в районі Ясинуватої, Дебальцевого, Маріуполя понад 500 силовиків були зняті з блокпостів, зокрема в районі Сєвєрська, Маріуполя та з Луганської області і направлені у Велику Новосілку для забезпечення перемоги Сажка. При цьому перемогу намагаються вкрасти у заступника командира ДУК ' Правий сектор' Валентина Манька', - заявил Ярош.

Лидер 'Правого сектора' подчеркнул, что с самого начала российской агрессии значительные тяготы войны взяли на себя добровольческие батальоны. Ситуация же на 59-м округе свидетельствует о 'сливе' данных боевых подразделений и их бойцов.

'Президент Порошенко повинен задуматися, з ким він залишиться захищати Україну після подібних дій стосовно добровольчих батальйонів', - подчеркнул Ярош.

Новые обещания