Скандальчик: "Дельта Банк" заныкал деньги "Укрпошты"

14 Апр 2015 10:19

Руководитель национального оператора почтовой связи "Укрпошта" Игорь Ткачук обратился с открытым письмом к директору фонда гарантирования вкладов физических лиц.

Руководитель национального оператора почтовой связи "Укрпошта" Игорь Ткачук обратился с открытым письмом к директору фонда гарантирования вкладов физических лиц с требованием посодействовать в решении парадоксальной ситуации, которая сложилась с платежами населения в адрес «Дельта Банка», которые осуществляются через отделение "Укрпошты", пишет Главное

"… в «Дельта Банку» заблоковані значні кошти на рахунках Укрпошти. Одночасно Укрпошта здійснює «Дельта Банку» сплату платежів, прийнятих від його клієнтів, за які банк не розраховується.

У своєму листі керівник Укрпошти засвідчує, що «Дельта Банк» рекомендував «забути» про оплату за надані послуги та не порушувати це питання в період дії тимчасової адміністрації, так само, як і про кошти Укрпошти, що виявилися заблокованими на рахунку підприємства в цьому банку. До того ж, замість виконання своїх зобов’язань, «Дельта Банк» пред’явив вимогу щодо перерахування йому прийнятих від населення грошей, без оплати наданих Укрпоштою послуг.

У листі йдеться про те, що на виконання цієї вимоги Укрпошта намагалася здійснити платежі коштами зі свого рахунку в «Дельта Банку». Але, як це не дивно, тимчасова адміністрація не задовольнила зарахування цих коштів на свою адресу, продовжуючи вимагати від підприємства перерахування грошей з рахунків в інших банківських установах.

Ігор Ткачук завіряє, що Укрпошта як державне підприємство не має права на безоплатне надання послуг і закликає очільника фонду гарантування вкладів фізичних осіб не допустити штучного блокування коштів «Укрпошта» та припинити шантаж клієнтів «Дельта Банку» з боку його працівників щодо нарахування штрафних санкцій за ситуацію, яка створена діями тимчасової адміністрації", - говорится в сообщении оператора почтовой связи.

Новые обещания