Семенченко погодився посидіти на кріслі Порошенка: Ви там вчора пропонували нам поїхати в МВФ в якості представників? Так я особисто згоден

21 Мар 2017 10:08

Доброго ранку, Петро Олексійович. За минулу добу ваші торгові партнери 60 разів обстріляли позиції ЗСУ.

Семен Семенченко 

Доброго ранку, Петро Олексійович. За минулу добу ваші торгові партнери 60 разів обстріляли позиції ЗСУ. Шановні підприємці, контролюючі підприємства на "неконтрольованої території", вбили трьох українських вояків і поранили дев'ять. Але це ж не привід припиняти торгівлю? Адже інакше колапс, колективне замерзання і кредит МВФ не дадуть?

До речі про кредит. Ви там вчора пропонували нам поїхати в МВФ в якості представників? Так я особисто згоден. Там є про що поговорити. Наприклад про те, як у пориві брехливого натхнення ви лякали українців цифрами втрати бюджету від Блокади. Скільки ви там говорили, 36 мільярдів? Українців ви не налякали, а от фонд - так. Ось і обьясним Фонду як з 36 мільярдів виходить в результаті менше чотирьох.

А чому б не розповісти тому ж МВФ як ви (за домовленістю з Путіним) закачуєте в т. зв. ОРДЛО 200 мільйонів доларів щомісяця? Це зараз більше 5 мільярдів. Щомісяця. Чому б не розповісти про багатомільярдні суми боргів за воду та електроенергію які ви дозволили накопичити підприємствам Фірташа, Ахметова, Нунсенкиса і Зовнішекономбанку РФ? За частку малу і за рахунок кожного українця?

І скільки ви (разом з цими "українськими власниками") сперли з українського бюджету на т.зв. повернення ПДВ? У десятки разів більше тих надходжень в бюджет, про які ви розповідаєте?

І найголовніше Петро Олексійович. Навіщо вам цей кредит МВФ? Куди ви поділи попередні? Вивели з Гонтарєвої через схеми рефінансування російських банків? Вкрали через своїх людей на великих державних підприємствах? Якщо вам не терпиться щось взяти в борг і вкрасти, то візьміть кредит у дружини Насирова. У неї ще є. І тоді за це не доведеться розплачуватися нашим дітям. Вашим то пофіг. У них є Швейцарія або на крайній випадок Липецьк. А у дітей 40 мільйонів "шатунів" і "агентів Кремля" - ні.

Так що їдемо в МВФ, Петро Олексійович? Допоможемо Крістін Лагард порахувати на калькуляторі скільки десятиліть їй потрібно щоб заробити ті 100 мільйонів, які дружина Насирова витягла "з тумбочки". Ні? Не поїдемо?

Іноді краще жувати, ніж говорити, Петро Олексійович. Україні не потрібні ніякі кредити (на такі цілі і з такою долею). Україні потрібна утилізація усього корупційного злодійського клану на чолі з вами. Тоді почнеться економічне зростання. Тоді і будемо брати кредити. На розвиток. Не на вашу кишеню

До зустрічі. Добраніч і удачі, Петро Олексійович.

Доброго ранку, Україна!
Новые обещания