СБУ затримала екс-начальника поліції Вінничини: зібрався до Росії

17 Мар 2016 23:11

СБУ перевіряла Шевцова на причетність до сепаратизму.

СБУ затримала екс-начальника Управління Нацполіції у Вінницькій області Антона Шевцова. Про це повідомила речниця відомства Олена Гітлянська.

"Співробітники Служби безпеки України затримали колишнього керівника поліції Вінницької області Антона Шевцова, який намагався втекти до Росії", - повідомила вона на своїй Facebook-сторінці, пообіцявши розкрити деталі згодом.

У коментарі "Українській правді" Гітлянська зазначила, що СБУ перевіряла Шевцова на причетність до сепаратизму. Однак, як відомо, така перевірка не є підставкою для затримання.

Як відомо, Деканоідзе підписала рапорт про звільнення Антона Шевцова від виконання посадових обов'язків у зв'язку з необхідністю проведення перевірки за нововиявленими обставинами.

Наприкінці лютого користувачі соцмереж розшукали і виклали спільну фотографію Шевцова з російським боксером і депутатом Миколою Валуєвим, фото на тлі будівлі з російським прапором, а також фотографії його сина на тлі російської окупаційної техніки в Криму.

Сам Шевцов заявив, що готовий пройти тест на поліграфі для того, щоб зняти звинувачення проти нього і його сім'ї в сепаратизмі.

Новые обещания