Регионы: Террористы жестоко пытали захваченных шахтеров

5 Май 2014 00:00

Із Новогродівки Донецької області, де сепаратисти викрали людей, надійшла  новина, що Олександра Гурова, гірника з шахти 'Росія' ДП 'Селидіввугілля', члена Незалежної профспілки гірників України, при спробі втекти було схоплено і жорстоко катовано.

'Олександра Гурова  схопили десятеро осіб, -  розповів голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Семеро з них були в чорній формі. Кожен - під два метри зростом. В одного - нашивка 'Грифон'. Ще троє були у спорядженні так званих зелених чоловічків. Один, явно чеченського походження, погрожував Костянтину Мусейку, депутату Новогродівської міської ради, відрізати вухо. А ще у нього вимагають великої суми грошей'.

Михайло Волинець також повідомив, що викрадачі відібрали в Олега Бубіча, депутата Новогродівської міської ради, 700 гривень, а в Олександра Вовка, гірника з шахти 'Росія', члена Незалежної профспілки гірників України, 60 гривень.

Станом на ранок 5 травня трьох осіб відпущено. У кожного з них помітно сліди катувань: в Олександра Вовка - сильно понівечене лице, у Олега Бубіча - пошкоджено ребра, у Валерія Павлика, депутата Новогродівської міської ради, - розбита голова.

'У полоні залишаються троє людей: Олександр Гуров, Костянтин Мусейко та молодий чоловік, прізвище якого уточнюється (хоча правоохоронним органам воно вже відоме). Усіх їх утримують на п'ятому поверсі Донецької обласної держадміністрації', - уточнив Михайло Волинець.

Тим часом сьогодні вранці у дворі Шахтарської районної держадміністрації (Луганська обл.) формується черговий загін бойовиків, яких передягають у камуфляжну форму і видають зброю.

Як ми вже повідомляли, у місті Новогродівка Донецької області сепаратисти викрали людей, серед яких були й шахтарі.

Конфедерація вільних профспілок України

Новые обещания