Прокуратура загубила справу МВС про продаж Єремеєвим «Укртрансгазу» пального за завищеними цінами

22 Июл 2016 12:49

Головне управління Національної поліції в м. Києві втратило документи кримінального провадження щодо законності закупівлі у 2014 році нафтопродуктів «Укртрансгазом» у «ВОГ Рітейл» за завищеними цінами, повідомив «Центр протидії корупції».

Головне управління Національної поліції в м. Києві втратило документи кримінального провадження щодо законності закупівлі у 2014 році нафтопродуктів «Укртрансгазом» у «ВОГ Рітейл» за завищеними цінами, повідомив «Центр протидії корупції».

Про це у своєму листі Центру протидії корупції повідомив начальник головного управління столичної Нацполіції А.Є.Крищенко.

Нагадаємо, у вересні 2014 року «ЦПК» добився відкриття кримінального провадження за фактом переплати коштів державним підприємством «Укртрансгаз» компанії «ВОГ Рітейл» (мережа автозаправок WOG нині покійного народного депутата Ігоря Єремеєва), пишуть nashigroshi.org

4 вересня 2014 року Подільське районне управління ГУМВС України в Києві розпочало досудове розслідування у кримінальному провадженні №12014100070006355 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Зокрема, слідчі перевіряли законність дій службових осіб регіональних філій «Укртрансгазу» під час закупівлі у «ВОГ Рітейл» пального за завищеними цінами.

За даними «Вісника державних закупівель», у червні 2014 року «ВОГ Рітейл» уклав угоди з регіональними філіями «Укртрансгазу» на постачання палива на загальну
суму 19,22 млн. гривень. При цьому, пальне продавалося для різних філій «Укртрансгазу» по різних цінах.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Подільського райуправління та районною прокуратурою. За десять місяців розслідування про підозру нікому повідомлено не було.

У червні 2015 року прокуратура Подільського району Києва витребувала у слідчого матеріали кримінального провадження і назад не повернула.

Наразі в Нацполіції проводять службове розслідування у зв’язку із втратою документів кримінального провадження.

Новые обещания