Офшорка продає за мільйон доларів арештований офіс Шевченківської податкової

21 Мар 2016 14:12

Будівля по вул.Артема,91 у Києві, де раніше був розташований один із підрозділів ДПІ у Шевченківському районі, викуплена белізьким офшором й арештовані у рамках кримінального провадження.

Будівля по вул.Артема,91 у Києві, де раніше був розташований один із підрозділів ДПІ у Шевченківському районі, викуплена белізьким офшором й арештовані у рамках кримінального провадження. Про це стало відомо із витягу з Реєстру майнових прав на нерухоме майно.

За даними витягу, йдеться про дві групи нежитлових приміщень, одна площею 909 кв.м. і ще одна на 477 кв. м., тобто в сумі 1 386 квадратів, пишуть nashigroshi.org

Згідно з офіційним сайтом ДФС м.Києва, щонайменше до листопада 2013 р. за цією адресою знаходився структурний підрозділ Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Києва.

У жовтні 2015 р. власником нерухомості став белізький офшор «Глобал Девелопментс Лімітед». Право власності на обидві групи приміщень перейшло до офшору по договору купівлі-продажу.

ВИТЯГ1 ВИТЯГ2 ВИТЯГ3

Однак, за даними витягу, уже за місяць після викупу на нерухомість було накладено арешт відповідно до ухвали Шевченківського районного суду по кримінальній справі від 6 листопада 2015 р. Текст вказаної ухвали у Судовому реєстрі відсутній.

«Наші Гроші» звернулися до Шевченківського районного суду з проханням надати копію, однак суд повідомив, що наразі сам не може відповісти – чи повинен він публікувати в реєстрі подібний тип ухвал. Вказана ухвала, пояснили в суді, була постановлена слідчим суддею на стадії досудового розслідування кримінального провадження і відтак має статус процесуального, а не судового рішення. Невнесення його до Реєстру обумовлено тим, що Шевченківський суд звернувся до Ради суддів України за наданням роз’яснення – чи поширюється на такі документи дія Закону України «Про доступ до судових рішень», і наразі суд ще очікує офіційного роз’яснення.

СКАН ВIДПОВIДЬ

Разом з тим, за даними численних сайтів з продажу нерухомості, через три тижні після накладення арешту нерухомість була виставлена на продаж. У листопаді 2015 р. її продавали за $940 тис або 19,74 млн грн, у березні 2016 р. – за $850 тис або 23,38 млн грн.

ОГОЛОШЕННЯ 01

Новые обещания