Об этом говорят: Украинцы из Италии готовы воевать за Украину

26 Апр 2014 00:00

Українці з Італії готові їхати воювати за Україну. Про це заявив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький, передає VIDIA.

'Ми вже створили Римську сотню, яка проходить курси з надання медичної допомоги та інші вишколи. Це люди, які в разі потреби готові покинути Італію і їхати воювати за Україну. Частина нашої молоді вже поїхала, записалася в Самооборону або ж допомагає обороні України в іншій спосіб', - зазначив Городецький.

Він також нагадав, що українці в Італії активно підтримували події Майдані.

'Люди відпрошувалися з роботи, щоб взяти участь в протестних акціях на підтримку Євромайдану. Українці стали найкращими послами України в світі. По-перше, ми постійно тримали в облозі консульства, дипломатичні установи України, таким чином здійснюючи тиск на чиновників, причетних до режиму Януковича. По-друге, був збір коштів та матеріальної допомоги на Майдан. Ми передавали кошти для Громадського сектору, для Самооборони, для інших організованих структур Майдану. Загалом це - до сотні тисячі євро. І, по-третє - ми здійснювали інформування італійського суспільства про те, що насправді відбувається в Україні. А це - публікації, інтерв'ю, теле- та радіоефіри, - розповів голова Християнського товариства українців в Італії.

Новые обещания