Національний псевдовиробник Медікалазер

26 Мар 2021 17:02

Черговий скандал в системі охорони здоров'я України.


Як не сумно це усвідомлювати, але українці вже звикли до розповідей про корупцію, крадіжки та злочинні махінації. Однак ще один тихий скандал, на ринку медичних виробів, може викликати обурення навіть у тих, кому набридлі всі ці історії. Правда проходить він "по тихому", без залучення ЗМІ та широких мас громадськості. Воно й зрозуміло, адже він, отримавши широкий розголос, може викликати серйозний резонанс у суспільстві. Даний прецедент стався в системі МОЗ, а також виробництва і реалізації медичного обладнання.

Одна з найболючіших тем для України - це тема сплати податків. Глава ДПС Олексій Любченко повідомляв що, українці за рік витрачають приблизно 3 трильйонів гривень, при цьому через податкову проходять платежі всього на 1,2-1,8 трильйонів гривень. Як підрахували у відомстві, якби всі операції проводили "в білу", бюджет міг би додатково отримати близько 50 млрд грн. Підприємці, які не платять податки, обманюють не державу, а пенсіонерів, лікарів, вчителів та армію. При цьому несплата податків бізнесом породжує неконкурентне середовище. Ті підприємці, які чесно ведуть справу, опиняються в нерівних умовах. Це є недобросовісна конкуренція.

Йдеться про компанії ТОВ «МЕДІКАЛАЗЕР» та ТОВ «МЕДІКАЛАЗЕР-Сервіс», засновником яких є Тихорук Денис Валерійович. Видом діяльності цих компаній є виробництво і реалізація косметологічного обладнання.

07.08.2020 року на пана Тихорука Дениса Валерійовича було заведено кримінальне провадження № 42020000000001533, за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними закладам охорони здоров'я України на закупівлю медичного обладнання.

 1.jpg


2 (2).jpg

3.jpg

4.jpg
В ході слідства було виявлено, що ТОВ «МЕДІКАЛАЗЕР», ТОВ «МЕДІКАЛАЗЕР-Сервіс», ФОП Тихорук Денис Валерійович, не є платниками ПДВ і знаходяться на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок, третя група). Згідно з декларацією про відповідність на апарати для косметологічних процедур (косметологічні комбайни: Face Lift 6 in 1 T) Код ДКПП 27.9 / Код УКГЗЕД 9018 виданої ТОВ "Орган з сертифікації ПромСтандарт" встановлено, що виробником зазначеного є підприємство нерезидент Beiјing HuaCheng Taike Technology Co. Ltd. (Китай). При цьому згідно з базою даних ДПС України встановлено, що ТОВ «МЕДІКАЛАЗЕР» та ФОП Тихорук Денис Валерійович, у період 2018-2020 років, не здійснювали імпорту на територію України будь-яких товарно-матеріальних цінностей. 

В ході слідства встановлено, що апарат для косметологічних процедур ввезений на митну територію України поза митним контролем, без сплати ПДВ і мита. Це фактично призвело до не надходження грошових коштів до бюджету України. Крім того, з'ясовано, що зазначена група підприємств через інтернет-ресурс https://medicalaser.com.ua здійснює реалізацію апаратів для косметологічних процедур і запчастин до них. І мова йде не про один апарат, і не про один прецедент. Все це поставлено на потік. Тихорук Денис Валерійович здійснює постачання 66 різноманітних моделей медичних апаратів для косметологічних процедур під брендом «Medicalaser» і вартість їх від 99 000 гривень і більше ніж 700 000 гривень за один апарат. Загальна вартість всіх апаратів становить приблизно 18 мільйонів гривень. Варто задуматися, яка ж сума податків не надходить до бюджету держави.

Такими чином, Тихорук Денис Валерійович, який є фактичним власником всіх вищевказаних підприємств, ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах не тільки шляхом ввезення в Україну запчастин для косметологічного обладнання, а також шляхом не показу повною мірою доходів отриманих від підприємницької діяльності, що дозволяє перебувати ТОВ «МЕДІКАЛАЗЕР», ТОВ «МЕДІКАЛАЗЕР-Сервіс" , ФОП Тихорук Денис Валерійович, на спрощеній системі оподаткування та не реєструватися платником ПДВ. За попередніми підрахунками, втрати бюджету від незаконної діяльності Тихорука Дениса Валерійовича за період 2018-2020 років, склали понад 15 мільйонів гривень. Зазначений факт говорить про те, що всі дані підприємства повинні бути в примусовому порядку переведені на загальну систему оподаткування і зареєструватися платниками ПДВ.

Але це ще не всі досягнення пана Тихорука. Було велике здивування, коли в рамках кримінального провадження, в процесі проведення слідчих дій, а саме обшуку, на виробництві вищевказаного громадянина, виробництва як такого виявлено не було. З'ясувалося, що на цьому підприємстві працює всього одна людина - сам Тихорук Денис Валерійович, єдиний у всіх особах. В приміщеннях же нічого не виробляється, і все це лише один великий склад готового обладнання. Виникає питання, а хто ж виробляє все це диво-обладнання? Але відповідь виявилася проста, виробництва по суті ніякого і немає, хоча компанія заявляє про себе як про «національного виробника». Денис Тихорук розв'язав це питання геніально просто - обладнання він закуповує у наших китайських братів в Китайській Народній Республіці. Потім він вносить фальшиві відомості по фактичному виробнику обладнання. І справу зроблено, "виробництво" працює, а гроші йдуть йому в кишеню.

Щоб підтвердити ці факти, ми наводимо посилання з сайту компанії Тихорука Д. В. та активні посилання на китайські майданчики (https://t.me/medicalaser_STOP):

1.     https://medicalaser.com.ua/se/

https://hqzg.en.alibaba.com/product/62368049133-814886686/5_wavelengths_3000w_ipl_portable_machine_hair_ipl_removal.html?spm=a2700.icbuShop.41413.8.a24177c0quERqO

2.     https://medicalaser.com.ua/dlas60-fiber/

https://hqzg.en.alibaba.com/product/62342419659-815064644/NEW_TECH_2019_fiber_diode_laser_hair_removal_machine_longer_lifetime_and_no_require_for_water.html?spm=a2700.icbuShop.41413.9.19617624qGFpzE

3.     https://medicalaser.com.ua/nano-light-60/

https://lefis.en.alibaba.com/product/62256735096-820948989/2019_lefis_professional_q_switch_nd_yag_laser_tattoo_removal_system.html?spm=a2700.shop_plgr.41413.11.672646fb60sZp0

4. https://medicalaser.com.ua/pico-light-brilliant/

https://lefis.en.alibaba.com/product/62006149288-820948989/High_Power_pico_laser_LEFIS_most_super_portable_laser_tattoo_removal_machine.html?spm=a2700.shop_plgr.41413.27.672646fb60sZp0


Baner.jpg


Але пана Дениса Тихорука даний факт не бентежить, і він без докорів сумління подав в Укрпатент ряд заявок на реєстрацію знаків для товарів і послуг відомих брендів, що існують на ринку, а саме: ICOON, VIORA, LPG, ULTHERA, ALMA, LUMENIS та інші.

В той самий час, отримуючи обладнання з Китаю, він штучно завищує ціну на дані медичні вироби, які потім реалізує за завищеними цінами в заклади охорони здоров'я України, в тому числі й державні сектори. Тим самим викликаючи державні збитки, ухиляючись при цьому від сплати податку на прибуток в особливо великих розмірах.

Ми продовжуємо жити в оточенні шахраїв та махінаторів, які наживаються на власному народі і все це відбувається всупереч змінам в країні, перезавантаженню влади та економічним реформам. Таким як Тихарук байдуже на країну в якій він живе, він просто обкрадає державу та людей заради наживи. Головне для таких як він - це гроші, а совість це щось зайве.

Тільки уявіть, якщо вас використовують, ошукують і змушують відчути себе дурнями з самого початку, то чи варто мати справу з подібними компаніями? Чи варто довіряти таким «вітчизняним виробникам»? Чи варто допомагати пану Тихаруку наживатися вашим коштом? Поміркуйте, та зробить свій правильний вибір!

Новые обещания