Нардеп назвав ціну закриття справ Юри Єнакієвського

2 Мар 2017 00:03

Для закриття кримінальних справ у колишнього нардепа-"регіонала" Юрія Іванющенка могли забрати третину з € 200 млн.

Для закриття кримінальних справ у колишнього нардепа-"регіонала" Юрія Іванющенка могли забрати третину з € 200 млн. Про це Gazeta.ua сказав народний депутат Ігор Луценко.

Ймовірно з нього зняли від 10 до 30% суми (за оцінками ЗМІ у бізнесмена заблокували € 200 млн. активів — Gazeta.ua), - говорить Ігор Луценко. - Домовляються з Адміністрацією президента, прокуратурою і судами. Сам Іванющенко за все це платить, наймає тут виконавців. Така ось робота Генпрокуратури, організована АП. По всіх "жирних справах" не бачимо жодної конфіскації.

Якщо в АП погодили, все інше не проблема. На Банковій сходяться усі можливості для контролю учасників процесу - генпрокуратури і судів.

Переговори може вести хто завгодно. Можливо і Суркіс, котрий є давнім партнером Петра Порошенка по партії (СДПУ (о) — Gazeta.ua). Вони із ним спільно пройшли вогонь і воду. Він і Луценка знайомий і в суди може зайти.

У Іванющенка купа майна, офіси в центрі Києва. Має найбільший маєток у Конча-Заспі. Його будували як друге "Межигір'я" на десятки гектарів. А з прилеглими територіями, котрі ніким не використовуються, сотні гектарів. Там кінотеатр, палац для прийому, все збудовано по-феодальному. Воно було під арештом. Тепер Іванющенко цим законно користуватиметься.


Автор: Facebook
Маєток Іванющенка у Конча-Заспі
Маєток Іванющенка у Конча-Заспі

Це поразка Майдану. Іванющенко був одним із стовпів режиму Януковича. Не можна уявити більш фактурного за нього. Ахметов і Курченко є менш близькими до кримінальних практик. Прокуратура не пред'явила обвинувачення, не недала доказів і не передала справу до суду. То які питання до Іванющенка? Шанси на справедливість є. Однак, наступного разу треба карати тих, хто прикривав.

Новые обещания