Мнение: Кто такой Игорь Какидзянов

7 Май 2014 00:00

Олег Ляшко

Щоб ви добре розуміли, хто такий Ігор Хакмізянов, якого ми вчора затримали в Маріуполі. Він сам з Горлівки, у Маріуполь приїхав, щоб на свята підірвати місто кривавими провокаціями. Цей 'міністр оборони' донецьких сепаратистів керував два тижні тому нападом на частину Внутрішніх військ у Маріуполі, під час якого загинуло кілька людей. Цей терорист днями нагодував отруєною їжею з клофеліном п'ять 18-річних хлопців-військовослужбовців під Маріуполем, забрав у них кулемети, автомати і полонив їх.

Учора вечором Хакмізянов влаштував біля маріупільського аеропорту засідку на мене і чорних чоловічків. Під час нападу диверсантів, у ході якого вони використовували автомати і кулемети, було поранено кілька наших людей. Але напад ми не лише відбили, а й захопили трьох терористів, серед них і Хакмізянова. Ви мене питаєте, чому він роздягнутий? Тому що під час затримання він у прямому значенні наклав у штани, а інших йому дати у нас, вибачте, не було.

Коли ви співчуваєте терористам, то завжди пам'ятайте: вони нам не співчувають, вони нас убивають і намагаються знищити нашу рідну Україну! Смерть ворогам!

Новые обещания