"Люта жесть": Киян обурив неякісний ремонт метро "Лівобережна". ФОТО

27 Мар 2017 11:37

Користувачі соцмережі, які минулого тижня дивувалися, чому станція "Лівобережна" після ремонту не зовсім не схожа ту, яка була на проекті, нині вже просто обурюються – ремонт виконали украй неякісно.

Користувачі соцмережі, які минулого тижня дивувалися, чому станція "Лівобережна" після ремонту не зовсім не схожа ту, яка була на проекті, нині вже просто обурюються – ремонт виконали украй неякісно.

Про це повідомив Emil Dervish у facebook.

Він виклав у мережу фото інстаграму Антона Вергуна.

"Ремонт робили під Євробачення, щоб гості міста не так лякались нашого метро. Як бачимо, вийшло жахливо. 2 хвилини пошуку в системі, і ось цей тендер. Виявляється, що на фотках ви бачите ремонт майже за 1 мільйон доларів! Ремонт робило ТОВ „Енергодарбудмеханізація". Відомі всі: хто замовляв, контролював і виконував роботи, можете подивитись контракт, та оцінити відповідність роботи завданню (особливо цікава відповідність пункту 2 контракту "якість робіт"). Що робити? Розповсюджуйте пост!", - написав Олексій Соболєв.

 Скриншот з prozorro.gov.ua

Він також доваж, що можна залишити відгук на Дозорро.

"Чим більше розголос, тим більше ймовірність, що всім відповідальним дадуть суворих люлєй, а роботу виправлять", - підсумував Соболєв.

Користувачі соцмережі називають такий ремонт "жахом", "лютою жестю", "марнотратством", або і взагалі не знаходять цензурних слів.

Вони пропонують змусити виконавців усе переробити власним коштом, або посадити всіх винних – від виконавця до контролерів і чиновників, або навіть розстріляти.  

Заступник мера Києва з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак відзначив, що це "печально", але додав, що вже не працює в адміністрації Києва.

"Я не проводив цей тендер і не відповідаю за всяких гавно-підрядників. Я, коли ще курував напрямок, давав поради по дизайну проекту, але це геть інший проект!!! Я мовчу уже про якість", - написав Сагайдак.  

 

Він назвав ремонт "халтурою" і порадив КМДА не платити за таку погану роботу.

"Що ми маємо? Купу халтури за великий бюджет та дизайн, який зовсім відрізняється від того, що пропонувався, коли я був профільним заступником. Я раджу не платити жодної копійки таким підрядникам і виставити претензію за неякісний ремонт", - написав Сагайдак.

Київська адміністрація та керівництво метро поки ніяк не відреагували на неякісний ремонт.

Новые обещания