'Холостяк' Константин Евтушенко женился на спортсменке

2 Июн 2014 00:00

Герой шоу 'Холостяк-4' Константин Евтушенко тайно женился. Избранницей красавчика стала девушка, не имеющая никакого отношения к телепроекту.

1 июня в Киеве 30-летний экс-'Холостяк' Константин Евтушенко женился на олимпийской чемпионке по многоборью Наталье Добрынской, о романе с которой стало известно в конце мая. Невесте Кости 32 года, ранее она уже была замужем. Первый супруг спортсменки два года назад умер от рака.

Какова судьба победительницы шоу 'Холостяк-4' Анны Селюковой, неизвестно.  Телеканал СТБ отменил выпуск пост-шоу проекта, в котором должны быть расставлены все точки над 'i'.

На своей странице в соцсети Константин Евтушенко прокомментировал новость о свадьбе и попросил поклонниц отнестись к этому с пониманием.

'Привіт! Хочу дещо вам сказати, тому що бачу, наскільки тут зашкалюють емоції від останніх новин... По-перше, ні в якому разі не хотів когось образити чи залишити відчуття невиправданих сподівань. Це для вас фінал відбувся лише минулої п'ятниці, для мене він стався майже чотири місяці тому! І за цей час моє життя круто змінилося! Як все було - ви дізнаєтеся з інтерв'ю, не буду зараз повторюватися. Додам лише, що сам такого не очікував, але це ще один раз підтверджує те, що ми ніколи не знаємо, де, коли і як зустрінемо своє кохання...

По-друге. Весь цей час ви мене дуже підтримували та надихали, бажали щастя і кохання, за що я вам дуже-дуже вдячний! Прикро, якщо хтось вбачає в моїй участі у проекті пошуки піару і пише всілякі вигадки та нісенітниці.. Ще неприємніше бачити образливі коментарі на адресу Наталі та Ганни Калини - вони нічим не заслужили на таку негативну реакцію.

І третє. Я щиро вдячний всім дівчатам, які брали участь у 'Холостяку'. Що б там ні було між нами під час зйомок, в мене залишилися тільки хороші спогади від знайомства з ними і проведеного разом часу! І щиро бажаю щастя і кохання Ані - вона чудова дівчина, особлива. Я казав це у проекті, і кажу це зараз. Сподіваюся на вашу підтримку', - написал Холостяк на официальной странице Вконтакте.

Новые обещания