Инкассатор "Ощадбанка" украл более 800 тысяч

21 Фев 2017 13:38

В Мукачево старшего группы инкассаторов «Ощадбанка» подозревается в краже почти 814 тыс. гривен. Как пишет местное издание Mukachevo.net, информацию подтвердили в ГУ Нацполиции в Закарпатской области, сообщает Капитал.

В Мукачево старшего группы инкассаторов «Ощадбанка» подозревается в краже почти 814 тыс. гривен. Как пишет местное издание Mukachevo.net, информацию подтвердили в ГУ Нацполиции в Закарпатской области, сообщает Капитал.

Инцидент с исчезновением крупной суммы наличных денег случился еще в конце 2016 года, однако в правоохранительные органы руководство мукачевского «Ощадбанка» обратилось только 6 января. В полиции Мукачева сразу открыли уголовное производство по ч. 5 ст. 185 Уголовного кодекса Украины, которое позднее по требованию прокуратуры передали следователям ГУ Нацполиции области, сообщает: oligarh.org.ua

Следователями полиции во время расследования было осуществлено переквалификацию преступления на ст. 191 (присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением) Уголовного кодекса Украины.

Единственным подозреваемым по делу является экс-инкассатор и бывший сотрудник ГСО, которого полиция уже объявила в розыск.

Роз’яснення щодо факту привласнення коштів колишнім інкасатором

1.          Підтверджуємо, що ситуація з привласненням коштів колишнім співробітником Ощадбанку мала місце. Зазначаємо, що це безпрецедентний та поодинокий випадок у нашій практиці. Причина – виключно людський фактор, поведінка одного конкретного працівника з кількатисячної команди інкасаторів.

2.          Банк власноруч виявив злочин та повідомив про це правоохоронців. Підрозділ інкасації Ощадбанку – міцно згуртований колектив, у якому як ніколи цінується взаємовиручка, надійність та впевненість у кожному співробітнику. Ощадбанк докладає всіх зусиль для належного контролю та сумлінно ставиться до зберігання та перевезення інкасованих коштів. Перевірки проводяться регулярно, тому зникнення певної суми було оперативно з’ясовано саме внутрішніми службами банку.

3.    Відповідно до нормативних актів Ощадбанку для встановлення умов та обставин, що призвели до крадіжки грошових коштів, а також винних осіб, було проведено ретельне службове розслідування. Після проведення перевірки всю інформацію було негайно передано до правоохоронних органів Закарпатської області. Банк оперативно вжив відповідних заходів, повідомивши про зловживання та надавши всі необхідні документи. Виявлені при службовому розслідуванні причетні особи були одразу ж звільнені з займаних посад.

4.          Звертаємо увагу на те, що Ощадбанк виконав свої зобов’язання перед клієнтом, кошти якого було привласнено колишнім інкасатором. Кошти клієнту було відшкодовано банком у повному обсязі без затримок. Банк зацікавлений у попередженні, ранньому виявленні та запобіганні будь-яким злочинним діям.

З повагою

Прес-служба Ощадбанку

Новые обещания