Футболісту «збірної ЛНР» Олександру Ясковичу дозволили грати в українському клубі

24 Мар 2016 15:40

25-річний лівий захисник Олександр Яскович був внесений у заявку краматорського ФК «Авангард» на весняну частину чемпіонату Першої ліги України.

25-річний лівий захисник Олександр Яскович був внесений у заявку краматорського ФК «Авангард» на весняну частину чемпіонату Першої ліги України. Яскович відомий тим, що зіграв матч за так звану «збірну ЛНР». Про це повідомляється на сайті ПФЛ.

За словами самого футболіста, який раніше виступав за свердловський «Шахтар» та дніпродзержинську «Сталь», він був змушений грати в складах різних команд на окупованій території «для підтримки ігрового тонусу».

Віце-президент Федерації футболу України Ігор Кочетов заявив, що Яскович припустив помилку, зігравши за так звану «збірну ЛНР».

«Я припускаю, що молодий футболіст може припуститися помилки, але важливо, щоб він не повторював її», — вважає Кочетов, цитує його Tribuna.com.

Нагадаємо, в минулому році Яскович грав у складі так званої «збірної ЛНР» у матчі проти невизнаної збірної Абхазії. Через це футболісту минулого літа заборонили виступати в українських клубах.

Новые обещания