Фотофакт: Сколько стоит шопинг депутата Иштвана Гайдоша

20 Июн 2014 00:00

17 червня 2014 року у Верховній Раді знову зловили сімох 'кнопкодавів', які беруть на себе гріх голосування 'за товаришів'.

Як повідомляє громадський рух Чесно, в українському парламенті вдалося зафіксувати на фото порушення з боку кількох народних депутатів, сообщает Антикор

Серед них найбільше грішать депутати з фракцій 'Економічний розиток' та 'Суверенна європейська Україна'. Серед них Юрій Крук ('Економічний розвиток'), Анатолій Кінах ('Економічний розвиток'), Олександр Кузьмук ('Економічний розвиток'), Олександра Кужель ('Батьківщина'), Сергій Лабазюк ('Суверенна європейська Україна'), Володимир Пилипенко ('Економічний розвиток').

Не залишився без роботи і закарпатський депутатІштван Гайдош ('Суверенна європейська Україна'), який грає на чужих кнопках системи 'Рада' як на піаніно.

 Gaidosh-Ishtvan1

Gaidosh-Ishtvan2

До речі, саме цей активний учасник Антимайдану у Маріїнському парку та нічних зачисток Майдану вчора 'прославився' ще й як любитель дорого одягатися.

Зокрема це видно на світлині, яку фотограф Влад Содель розмітив у мережі Facebook. На фото - товарний чек за оплачений одяг. Сума покупки становить більше 41 тисячі гривень.

А ось на іншому папері, що тримає в руках парламентарій із Закарпаття видно, що в його планах витратити на одяг ще на 68 тисяч гривень.

Gaidosh-Ishtvan3

І це в той час, коли Українська армія не забезпечена навіть необхідної кількістю бронежилетів!

'Чим відрізняються обладунки патріота від обладунків зрадника?', - запитує  фотограф.

Новые обещания