Депутат Труханова проголосував за пільгову оренду для фірми свого батька

30 Мар 2016 22:19

Депутат Одеської міськради підтримав надання в оренду комунального приміщення ТОВ «Свята Катерина-Одеса» за пільговою ставкою 1% від вартості.

Депутат Одеської міськради підтримав надання в оренду комунального приміщення ТОВ «Свята Катерина-Одеса» за пільговою ставкою 1% від вартості. Про це пише Сергій Сарафанюк на сайті «Ні корупції!».

Йдеться про приміщення площею 68 кв.м. за адресою Лідерсівський бульвар,11, яке фірма орендує під приватну лікарню.

16 грудня 2015 р. Одеська міськрада встановила для ТОВ «Свята Катерина-Одеса» орендну плату на 2016 р. у розмірі 1% від вартості об’єкта оренди.

Засновниками фірми є Дмитро Іоргачов, Микола Меркулов, Денис Собов і Тетяна Філіппова, яка також є директором. Тетяна Філіппова відома як член партії «Довіряй ділам» мера Одеси Геннадія Труханова. Філіппова брала участь в останніх місцевих виборах саме від цієї партії, але до міськради не пройшла.

Водночас депутатом Одеської міськради від партії «Довіряй ділам» є Вадим Іоргачов, син співвласника ТОВ «Свята Катерина-Одеса». Вадим Іоргачов є членом постійної комісії міськради з питань комунальної власності.

Вадим Іоргачов проголосував за встановлення пільгової орендної плати для фірми свого батька, не повідомивши про конфлікт інтересів.

Новые обещания